Home مجله خبری ورزشی آتوسا حجازی: فستیوال برلین غیررسمی است

آتوسا حجازی: فستیوال برلین غیررسمی است

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: آتوسا حجازی عشق به پدر و زنده نگه داشتن نام او را انگیزه خود برای تشکیل یاران حجازی بیان کرد و افزود: به عشق مرحوم پدرم این تیم را تشکیل دادم و برای من مهم است‌ که این اسم را به خوبی حفظ کنم و در کنار آن فوتبال ایرانی و اسلامی زنان ایرانی را به دنیا نشان دهم.

حجازی و یارانش با حجاب اسلامی در مسابقات غیر رسمی برلین حضور پیدا کرد و درباره حضور خود و یارانش اظهار داشت: هدف ما این است با حجاب اسلامی، قدرت و اقتدار فوتبال زنان ایرانی را در همه جای دنیا نشان دهیم.

آتوسا حجازی: فستیوال برلین غیررسمی است

او از ایجاد تشکیل تیم خود و حضور در مسابقات آلمان بیان داشت: حدود دو سال است که دوستان قدیمیِ ۱۶ ساله کنار یکدیگر، با نام یاران حجازی جمع شده‌ایم و یک تیم را تشکیل داده‌ایم. آخرین مسابقاتی که در تهران انجام داده‌ایم مسابقات جام رمضان بود که مقام نیز کسب کرده‌ایم. در آلمان با نام کشف فوتبال یک فستیوال برگزار شد که ۱۰۴ فوتبالیست زن از آفریقا، خاورمیانه و اروپا حضور داشتند. فستیوالی با نام پرواز و دوستی بود که مسابقات غیر رسمی است و از باشگاهی دعوت نکرده بودند و در همین فستیوال مسابقات دوستانه به اسم برلین برگزار شد که تیم‌های مقابل تنها از برلین نبودند. مانند تیم ما که دوستان و یاران قدیمی که سن و سال دار بودند هم حضور داشتند.

در حاشیه این رقابت‌های دوستانه صدراعظم آلمان با فوتبالیست‌ها دیدار کرد و حجازی در این‌باره گفت: با توجه به حضور ۱۰۴ شرکت کننده در این مسابقات برنامه‌ریزه شده بود تا ملاقاتی با مرکل داشته باشیم. مرکل ضمن استقبال و خوش آمد گویی، از حضور ایرانی‌ها پرسید که ما نیز دست خود را بالا بردیم و او از دیدن ایرانی ها بسیار ابراز خوشحالی و خرسندی کرد.

آتوسا حجازی: فستیوال برلین غیررسمی است

دیدار با صدراعظم آلمان

حجازی درباره نحوه تامین مخارج تیم در برلین گفت: هزینه رفت و آمد و هتل را خود میزبان تقبل کرده است و هزینه لباس و وسایل جانبی را سعید رمضانی (همسر خانم حجازی) پرداخت کرده است.

حجازی از برنامه های آینده تیمش گفت: تا به امروز به صورت آماتور و تفریحی فعالیت می‌کردیم ولی قصد داریم از امروز به بعد به صورت حرفه‌ای وارد میادین شویم و حتی در کشور خودمان در حد لیگ برتر فعالیت کنیم و به دنبال یک اسپانسر بسیار قوی هستیم.

آتوسا حجازی: فستیوال برلین غیررسمی است

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…