Home مجله خبری ورزشی آجرلو نماینده سپاه هم نبود می توانست بیاید

آجرلو نماینده سپاه هم نبود می توانست بیاید

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

کاپ: امیر عابدینی درباره جلسه روز گذشته اش با نمایندگان استقلال و پرسپولیس برای روشن کردن وضعیت بلیت فروشی اظهار داشت: ما نشستی را برگزار کردیم و یک صورت جلسه به امضا رساندیم و قرار شد استقلال و پرسپولیس ظرف یک هفته پیرامون چگونگی بلیت فروشی مسابقات شان در دو ورزشگاه آزادی و تختی پیشنهادات خود را به صورت مکتوب ارایه کنند. همچنین چگونگی همکاری با شرکت برهان مبین و اساسا همکاری یا عدم همکاری شان را اعلام کنند.

وی درباره این مساله که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس معتقدند اگر قرار است بلیت فروشی مسابقات شان را عهده دار شوند باید با شرکتی کار کنند که خودشان مدنظر دارند بیان داشت: ما اگر شرکتی که با فدراسیون قرارداد بسته است را کنار بگذاریم مجبوریم ضرر و زیان بدهیم. ما باید منطقی برخور کنیم. به باشگاه های استقلال و پرسپولیس اعلام کردیم که تا پایان نیم فصل با این شرکت همکاری کنند و بعد از آن تصمیم دیگری اگر مدنظرشان بود اتخاذ شود.

عابدینی پیرامون این بحث که قرارداد با شرکت برهان مبین برای فدراسیون مهدی تاج دردسرهایی را به همراه داشته است گفت: در دوره قبلی فدراسیون معاونت فناوری ریاست جمهوری با وزیر ورزش و جوانان توافقنامه ای را امضا کرده بودند که سیستم بلیت فروشی مسابقات فوتبال هوشمند و الکترونیکی شود لذا در قراردادی که دامنه وسیعی دارد شرکتی به نام برهان مبین پیشنهاد شد. قرارداد اولیه به این شکل بود که شرکت مذکور فقط دستگاه ها را مستقر کند اما در قرارداد ثانویه اعلام شد که همین شرکت بلیت فروشی مسابقات را هم انجام دهد. این قرارداد ۱۱ ساله است اما هر دو سال امکان تمدید یا لغو آن وجود دارد. 

رییس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال درباره این موضوع که اسپانسر باشگاه  استقلال به خاطر مشخص نبودن وضعیت سامانه هواداری پول این مجموعه را پرداخت نمی کند خاطرنشان کرد: نمی دانم مشکل آنها چیست اما قطعا ارتباطی به بحث سامانه ندارد زیرا مدتی است که ما سامانه ۳۰۴۰ را کنار گذاشتیم و همان سامانه هواداری ۳۰۹۰ که مورد نظر آقایان بود کار خود را ادامه می دهد. 

عابدینی در پایان درباره این بحث که مصطفی آجرلو قرار است به عنوان نماینده سپاه پاسداران در روز بازی ایران و کره جنوبی در ورزشگاه آزادی مستقر شود گفت: بنده نمی دانم و نظری ندارم. فقط می توانم بگویم آقای آجرلو اگر نماینده سپاه هم نبود می توانست در ورزشگاه حاضر شود زیرا ایشان شأن شان مشخص است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…