آغاز نمایش و حضور بین المللی «من»

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: «من» اولین فیلم سهیل بیرقی در بیستمین دوره جشنواره شبهای سیاه تالین(POFF) در بخش فاروم به نمایش در خواهد آمد.

از سهیل بیرقی کارگردان جوان فیلم نیز برای شرکت در جشنواره دعوت به عمل آمده و وی در نمایش‌های فیلم حضور خواهد داشت.

 

آغاز نمایش‌ها و حضورهای بین‌المللی فیلمی با بازی لیلا حاتمی

جشنواره شب‌های سیاه تالین از ۲۱ آبان تا ۷ آذر ماه در کشور استونی برگزار می‌شود و گفته می‌شود، این جشنواره در کنار جشنواره‌های معتبری چون کن، برلین و ونیز، یکی از ۱۵ جشنواره رده الف جهان محسوب می‌شود.

قبل از این جشنواره، «من» از ۷ تا ۱۲ آبان ماه در بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلمهای ایرانی لندن(UKIFF)  و از ۲۹ مهر ماه تا ۲۳ آبان ماه نیز در بخش رقابتی ششمین جشنواره فیلمهای ایرانی استرالیا (IFFA)  که در شهرهایی چون ملبورن، بریزبن، سیدنی و آدلاید برگزار می‌شود به نمایش در خواهد آمد.

در کنار حضورهای جشنواره‌ای، این فیلم در چند کشور نیز به نمایش عمومی در خواهد آمد؛ «من» از اواخر مهر ماه در شهرهای ونکوور، مونترال، تورنتو، اتاوا و کلگری کانادا و در دو شهر هامبورگ و کلن آلمان به نمایش در خواهد آمد. نمایش فیلم در لندن و چند شهر آمریکا نیز در حال برنامه ریزی ست.

عرضه و پخش بین‌المللی این فیلم به عهده علی قاسمی است.  

فیلم سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی و تهیه کنندگی سعیدسعدی و سعید خانی همچنان در سینماهای تهران و شهرستانها در حال اکران است.

لیلا حاتمی، امیر جدیدی، بهنوش بختیاری و مانی حقیقی در فیلم «من» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس