Home مجله خبری فرهنگی و هنری آل سعود رونق دهنده بازار اسلحه سازی آمریکا

آل سعود رونق دهنده بازار اسلحه سازی آمریکا

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری مهر: به گزارش المنار، دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی جنایت رژیم متجاوز سعودی به مردم بی دفاع و مظلوم جنوب صنعا پایتخت یمن را که حدود ۷۰۰ شهید و زخمی برجای گذاشت، محکوم کرد.

بر اساس این گزارش سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی اظهار داشت: زمانی که به تاریخ رژیم سعودی و اقداماتش در حق جزیره عرب و کشورهای همسایه نگاه می کنیم، متوجه می شویم که کشتاری که توسط سعودی ها در یمن رخ داد، طبیعی و قابل پیش بینی بود.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: محکوم کردن در برابر این جنایت هولناک، کار کوچکی است. ما ضمن ابراز تسلیت به خانواده های شهیدان، برای مجروحان نیز شفا طلب می کنیم و مردم مظلوم یمن را دعا می نماییم.

دبیرکل حزب الله تاکید کرد: باید با شدیدترین لحن این جنایت و کشتاری که امروز رخ داد، محکوم شود. این کشتار شمار زیادی از قدرت های جهان را رسوا خواهد کرد. به مردم یمن می گویم که بلاشک پیروز خواهید شد و خون شریف افراد انقلابی بر شمشیر تروریست ها و قاتلان فائق خواهد آمد.

سید حسن نصرالله افزود: مردم یمن با صبر و فداکاری شان بر متجاوزان پیروز خواهند شد. سعودی ها با پرداخت میلیاردها دلار از آمریکا سلاح می خرند و بازارهای سلاح آمریکا از این اقدام سود می برند اما سعودی ها این سلاح ها را در کشورهای ما و علیه ما به کار می گیرند.

وی عنوان داشت: در حال حاضر اگر از فسادی که باید با آن مبارزه کنیم، سخن بگوییم، در وهله نخست این فساد را در آمریکا و دشمن اسرائیلی می یابیم. آل سعود درست مطابق با میل آمریکا رفتار و ملت خود را گمراه می کند.

دبیرکل حزب الله بیان داشت: ما بر اساس تکلیف شرعی خود در مبارزه با دشمن صهیونیستی از یک طرف و مبارزه با خطر تکفیری ها و دور کردن آنها از مردم لبنان در مرزهای شرقی کشور، شهیدان و مجروحانی تقدیم کردیم.

سید حسن نصرالله در ادامه تاکید کرد: پول سعودی ها، تصمیم سیاسی، نفت آنان در خدمت منافع آمریکا است.

وی تصریح کرد: برخی در صدد هستند که جامعه ما و جوانان ما را تخریب کنند. این در حالی است که جوانان، ستون کشور، ارتش، مقاومت، امنیت و نهادها هستند. از تلاش

های نیروهای امنیتی تشکر می کنم اما آمارها رو به افزایش است و احتمالا برخی گروه ها و دشمنان برای این موضوع برنامه ریزی می کنند.

دبیرکل حزب الله تاکید کرد: در زمانی که مرزها در برابر تجاوز و تروریست محافظت می شوند، مردم در داخل کشور با خطراتی مواجه هستند که اهمیتشان کمتر از خطر امنیتی نیست؛ از جمله این خطرات نیز مواد مخدر است.

سیدحسن نصرالله افزود: به تاجران مواد مخدر می گویم که کشتار و تخریب جوانان بس است. همه مردم در این خصوص مسئولیت دارند و ما باید جامعه را مستحکم کنیم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…