آینده دارترین مربیان دنیای فوتبال از نگاه گواردیولا

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

وبسایت نود: پپ گواردیولا در بخشی از کتاب جدید مارتی پرارنائو به نام «گواردیولا: تکامل» که درباره فصل پایانی حضور این مربی در بایرن مونیخ و دلایل پیوستنش به منچسترسیتی است از آنتونیو کونته و توماس توخل به عنوان دو نفر از آینده دارترین مربیان دنیای فوتبال نام برده است.

پرارنائو به نقل از Manchester Evening News در بخشی از این کتاب نوشته:

به یاد دارم یک بار از گواردیولا در سال ۲۰۱۵ پرسیدم کدام یکی از مربیان فوتبال پتانسیل بالایی دارند که او بدون هیچ تعللی از کونته و توخل نام برد. گواردیولا بخش زیادی از خودش را در کونته می بیند: شور و شوقش، پرخاشگری اش، اخلاق کاری، اراده اش برای حفظ توپ تا جایی که امکان دارد، انرژی بالای تیمش و روحیه رقابتی اش.

تیم های کونته هم فوتبال مبتنی بر حفظ توپ بازی می کنند. سبک بازی تیم های او با گواردیولا فرق دارند اما کارش را خیلی خوب انجام می دهد. پپ پیش از شروع فصل جدید در جلسات خصوصی از چلسی به عنوان یکی از مدعیان جدی قهرمانی انگلیس نام برد. چلسی یک مربی عالی و بازیکنان بسیار خوب دارد و در رقابت های اروپایی هم حضور ندارد. کونته زمان زیادی برای تمرکز روی لیگ و آماده کردن تیمش دارد. شاید پپ اشتباه کرده باشد اما پیش از شروغ فصل او کونته را یکی از رقیبان اصلی خودش در انگلیس می دید.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس