Home مجله خبری حوادث از اختلاف بر سر ارثیه تا ادعای تعرض

از اختلاف بر سر ارثیه تا ادعای تعرض

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه شرق: تلاش برای دریافت ارثیه، زن جوان را وادار به کمک‌گرفتن از مردانی کرد که نه‌تنها او را در گرفتن ارثیه یاری نکردند، بلکه نقشه تعرض به او را طراحی کردند.

چندی‌قبل زنی جوان به مأموران خبر داد از سوی سه مرد مورد تعرض قرار گرفته ‌است. این زن در شکایت خود گفت: من با خواهر و شوهرخواهرم به خاطر مسائل مربوط به ارثیه اختلاف داشتم و درگیری‌های زیادی داشتیم. تا اینکه با مردی آشنا شدم که به من گفت می‌تواند در این زمینه کمکم کند. این مرد را یکی از دوستانم به من معرفی کرده ‌بود. این مرد به همراه یک نفر دیگر مقابل خانه من آمد و اسناد را خواست تا بگوید چه کار می‌شود کرد. من هم سند را آوردم و به او نشان دادم.

بار اول آنها مقابل در ایستادند، سند را دیدند و بعد رفتند و گفتند دوباره می‌آیند. سه روز بعد دوباره برگشتند؛ این‌بار سه نفر بودند، به من گفتند دوباره سند را بیاورم، وقتی وارد خانه شدم، سه مرد هم دنبال من آمدند. آنها دست و پا و دهانم را بستند و بعد من را سوار ماشین کردند و به مکانی بردند که نمی‌دانستم کجاست. وقتی وارد خانه شدیم، مرا تهدید کردند و گفتند اگر سروصدا کنم، مرا می‌کشند.

آنها چهار روز من را در همان خانه نگه ‌داشتند و مورد آزار و اذیت قرار دادند، بعد رهایم کردند. آنها باز به من گفتند اگر شکایتی کنم، من را می‌کشند با‌این‌حال نترسیدم و بعد از اینکه رهایم کردند، تصمیم گرفتم شکایت کنم.

با توجه به آنچه این زن به مأموران گفت، تحقیقات دراین‌باره آغاز شد و مأموران دو نفر از سه مرد متهم را شناسایی و بازداشت کردند. دو متهم در بازجویی‌ها اتهام تعرض را رد کردند و گفتند: زن شاکی با دوست ما که در‌حال‌حاضر فراری است، ارتباط داشت و وقتی دنبالش رفتیم، او با توجه به اینکه با دوستمان رابطه داشت، سوار ماشین شد و همراه ما آمد. هیچ اجباری در کار نبود.

 

ما چند روز در آن خانه بودیم اما اگر تعرضی هم اتفاق افتاده، از سوی ما نبود و از سوی دوستمان بود که از قبل با این زن رابطه داشت و البته ما رفتاری که نشان دهد این زن مورد تعرض قرار گرفته ‌است، ندیدیم و او در این مدت در کمال آرامش کنار ما زندگی می‌کرد. ما برخلاف میلش رفتار نکردیم و هرچه بود، او خودش می‌خواست.

 

متهمان درباره ادعای این زن که گفته‌ بود به خاطر یک سند با این افراد آشنا شده‌ است، گفت: ما به خاطر سند به سراغ او نرفتیم؛ البته دوستمان گفته ‌بود این زن با خواهرش درگیری دارد و مشکلاتی به خاطر ارثیه دارند اما ما نقشی دراین‌باره نداریم و موضوع اصلا به ما مربوط نمی‌شد.  با این حال زن جوان بر ادعای خود اصرار کرد و یک ‌بار دیگر تکرار کرد که مورد تعرض قرار گرفته ‌است. در‌حال‌حاضر متهمان در بازداشت هستند و پرونده در دادگاه کیفری استان تهران در حال رسیدگی است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…