استارت سومین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان از صبح فردا

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

۵۰ هزار دلار جایزه نقدی برای تیم های برتر در لیگ جهانی؛

مسئول رسانه ای مسابقات جام باشگاه های کشتی آزاد جهان گفت:۱۳ تیم در سومین دوره جام باشگاه های کشتی آزاد در اوکراین شرکت می کنند.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، صادق گودرزی مسئول ارتباط مردمی – رسانه ای مسابقات جام باشگاه های کشتی آزاد جهان با بیان این مطلب اظهار داشت: ۱۳ تیم در سومین دوره رقابت های جام باشگاه های کشتی آزاد جهان که روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری در شهر خارکف کشور اوکراین برگزار می شود، شرکت می کنند.
 
وی تصریح کرد: تیم های بیمه رازی و ستارگان ساری از ایران، دو تیم از اوکراین، تیم تایتان مرکوری از کشور آمریکا، و باشگاهایی از کشورهای ارمنستان، مجارستان، گرجستان، آذربایجان، بلاروس، ترکیه مغولستان و قرقیزستان در این رقابت ها حضور دارند.
 
دارنده مدال های نقره المپیک و جهان افزود: این مسابقات که با ابتکار ایران برای جذب حامیان مالی و ارتقاء جایگاه باشگاه های کشتی جهان راه اندازی شده است و از جمله برنامه های حفظ کشتی در المپیک می باشد، امسال ضمن برگزاری در یک کشور خارجی، در تقویم اتحادیه جهانی نیز بعنوان یک کاپ جهانی به ثبت رسیده است.  
 
گودرزی ادامه داد: وزن کشی این مسابقات عصر امروز سه شنبه ۹ آذرماه برگزار می شود و تیم ها مسابقات خود را در چهار گروه، روزهای چهارشنبه و پنج شنبه برگزار می نمایند.
 
وی تصریح کرد: به تیم های اول تا سوم این رقابت ها به ترتیب ۲۵، ۱۵ و ۱۰ هزار دلار جایزه نقدی اهداء خواهد شد.
 
گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در دو دوره گذشته نمایندگان ایران عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کرده اند، امیدوارم سومین جام قهرمانی نیز نصیب نمایندگان کشورمان بشود.
انتهای پیام/

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس