Home مجله خبری ورزشی اشتباهات داوری به ضرر نفت کی تمام می شود؟

اشتباهات داوری به ضرر نفت کی تمام می شود؟

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

وبسایت نود: باشگاه نفت پس از شکست ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

تیم نفت در شرایطی متحمل شکست سنگینی مقابل پرسپولیس شد که می‌توانست بازنده میدان نباشد. دریافت گل زودهنگام یکی از علل باخت امروز نفت بود. پرسپولیس با دستور و برنامه سرعت دادن به بازی خطراتی ایجاد کرد و پس از گل زودهنگام به گل دوم هم رسید. در اغاز نیمه دوم اما مشخص بود که سه تعویض همزمان دایی و دستورات فنی و تاکتیکی اش کاملا اثرگذار بوده چرا که نفت در سی دقیقه اغازین این نیمه کاملا متفاوت ظاهر شده و ضمن در اختیار گرفتن توپ و میدان فرصت‌های گلزنی بسیار خوبی را روی دروازه پرسپولیس تدارک دید.

هدر رفتن این فرصت‌ها حسرت دایی و شاگردانش را بهمراه داشت و بدون تردید اگر حتی یکی از این سه چهار فرصت گلزنی به گل تبدیل می‌شد اینکه نفت به گل تساوی و حتی برتری هم برسد دور از ذهن و تصور نبود. نفت که امسال داوران حداقل پتج پنالتی مسلم ان را داوران نادیده گرفته اند در این بازی هم به اعتقاد دایی بواسطه خطای بیرانوند می‌توانست صاحب یک پنالتی شود و گل شدن همین پنالتی هم می توانست روند بازی و نتیجه را عوض کند. متاسفانه در فصل جاری و به گفته کارشناسان داوران دو پنالتی مسلم نفت (دو خطا روی قاضی) را در بازی با استقلال نادیده گرفته‌اند. پنالتی صددرصد روی فخرالدینی به گفته کارشناس برنامه نود در دقایق بازی با پیکان گرفته نشد و نفت با نادیده گرفته شدن این پنالتی‌ها در این دوبازی به جای دو برد به دوتساوی رسیده و از کسب چهارامتیاز محروم مانده.

در بازی با ماشین سازی نیز به گفته کارشناسان و تاکید کامرانی فر رییس دپارتمان داوری دو پنالتی نفت گرفته نشد و یک پنالتی به نفع ماشین سازی به اشتباه اعلام شد و بلزیکن ماشین سازی نیز باید اخراج می شد. همچنین کارشناسان تاکید کرده بودند که در بازی با استقلال نیز داور ار اخراج یک بازیکن حریف امتناع کرده است. نتیجه مجموع این اشتباهات نادیده گرفته شدن پنج پنالتی نفت،اعلام یک پنالتی اشتباه علیه نفت و اخراج نشدن حداقل دو بازیکن حریفان بوده.حال باشگاه نفت که همواره ملاک قضاوت نهایی اش اظهارنظر کارشناسان محترم داوری بوده براساس تاکید چند کارشناس محترم داوری که اعلام داشته‌اند بیرانوند مرتکب خطای مسلم پنالتی شده باردیگر فیلم این اشنباهات را به کمیته و دپارتمان داوری ارسال می کند و امیدوار است سریال اشتباهات علیه تیم نفت که توسط بخش خصوصی اداره شده و مالکان نفت با بی مهری های بسیاری نیز مواجه شده اند به پایان برسد.

فراموش نکنید که علی دایی در قبال این میزان اشتباه علیه تیمش خویشتن دار بوده و حتی به نیمکت تیمش معترض می شود که اعتراضی به داوری نداشته باشند.حال اگر این اشتباهات به ضرر یک تیم پرطرفدار رح داده بود ایا شاهد سکوت همه جانبه برخی دست اندرکاران بودیم؟یک تیم در هشت هفته به چه میزان باید متضرر شود؟پاسخ قانع کننده ای وجود دارد؟

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…