Home مجله خبری فرهنگی و هنری افشای اطلاعات فیلم «جنگ برای سیاره میمون‌ها»

افشای اطلاعات فیلم «جنگ برای سیاره میمون‌ها»

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری صبا: در مراسم کمیک کان نیویورک عوامل سازنده فیلم «جنگ برای سیاره میمون‌ها»، مت ریوز کارگردان، دایلن کلارک تهیه کننده و اندی سرکیس بازیگر این فیلم اطلاعات تازه‌ای از آن را فاش کردند. چیزی که مشخص شد این است که «جنگ برای…» سومین قسمت در این فرنچایز علمی-تخیلی (در ادامه فیلم‌های سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ است) که شامل چندین صحنه اکشن حماسی خواهد بود. پیرنگ فیلم همانطور که در «طلوع سیاره میمون‌ها» وعده داده شده بود، سزار و میمون‌های همراه او را در نبرد برابر یک افسر نظامی (با بازی وودی هرلسون) نشان می‌دهد.

 

افشای اطلاعات فیلم «جنگ برای سیاره میمون‌ها» توسط مت ریوز

ریوز درباره این فیلم می‌گوید: “ما زمانی که هنوز در حال تمام کردن «طلوع» بودیم درباره این فیلم حرف زدیم. فاصله‌ای که میان هر فیلم داشتیم تقریبا ۴ هفته بود و ما پیشاپیش در حال صحبت درباره فیلم بعدی بودیم. تنها چیزی که می‌دانستیم این بود که «طلوع» لحظه‌ای بود که شاید صلح ممکن بود. گرچه ما میدانستیم این «سیاره انسان‌ها و میمون‌ها» نخواهد شد. اما سوال این بود که چگونه به آنجا برسیم؟”

او ادامه می‌دهد: “یکی از چیزهایی که طلسم‌کننده بود آن بود که «طلوع» بیشتر درباره رسیدن سزار به این نقطه بود که برادرش کوبا، با بازی فوق العاده توبی کبل را به قتل برساند. سزار مشغول جنگی است که آن را نمی‌خواست. این نبردی خشمگین بوده است و هر دو طرف تلفات زیادی داشتند و خاطره کوبا، سزار را رها نمی‌کند. ماجرای اصلی در داستان این است که آیا سزار دقیقا متوجه چرایی کاری که کوبا آن را حس کرد و انجام داد می‌شود یا نه. چرا که موقعیت‌های خاص جنگ او را به عقب می‌رانند، به نقطه‌ای شبیه به جایی که برادرش بود. سوال این است که آیا او توانایی گذشتن از این مرحله را دارد؟”

جواب این سوال‌ها زمانی مشخص خواهد شد که «جنگ برای سیاره میمون‌ها» ماه ژوئیه سال بعد به اکران سینماها درآید.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…