ADS
ADS
ADS

انتقاد امام جمعه مشهد از بدحجابی

به گزارش وب سایت ای پاتوق : پایگاه خبری انتخاب: آیت الله سید احمد علم‌الهدی در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی خراسان رضوی بابیان اینکه موقعیت کنونی پلیس بی‌نظیر است، گفت: در هیچ اقلیم و کشوری هم موقعیت و رسالت انقلابی و هم مسؤولیت انتظامی در شکل موقعیت امروز ...

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

پایگاه خبری انتخاب: آیت الله سید احمد علم‌الهدی در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی خراسان رضوی بابیان اینکه موقعیت کنونی پلیس بی‌نظیر است، گفت: در هیچ اقلیم و کشوری هم موقعیت و رسالت انقلابی و هم مسؤولیت انتظامی در شکل موقعیت امروز بر عهده نیروی انتظامی نبوده است.

وی با اشاره به اینکه برکات ارزشمند دفاع رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس و پایمردی مردم در پای نظام و انقلاب باعث شد دشمنان از رویارویی مستقیم نظامی اجتناب کنند، افزود: آن‌ها مصلحت خود را در این رویارویی نمی‌بینند و هزینه این رویارویی را سنگین، غیرقابل‌جبران و سقوط پذیر در حوزه ارتباطات جهانی می‌دانند.

امام‌جمعه مشهد با اشاره به اینکه امروز جریان استکبارستیزی صلابت استکبار را در عرصه بین‌المللی به‌هم‌ریخته است، تصریح کرد: آن‌ها نمی‌توانند رویارویی نظامی و نتیجه آن را ارزیابی کنند و بااراده خود جنگ را شروع و برنامه‌ریزی و در نقطه دلخواه به پایان ببرند.

علم‌الهدی دو علت را موجب اقدام نکردن دشمن به گزینه نظامی برشمرد و خاطرنشان کرد: دشمن با همه تهدیدهایی که می‌گوید گزینه نظامی روی میز است به این کار اقدام نخواهد کرد، اولین علت عدم امکان موازنه قدرت برای دشمن است چراکه دشمن حتی اگر بتواند روی تجهیزات و امکانات و استعدادهای ما ارزیابی داشته باشد اما در حوزه نیروی انسانی قدرت تشخیص موازنه قدرت و ارزیابی ندارد، چراکه در ۸ سال دفاع مقدس این تجربه را کردند که بخش عمده رزمندگان ما، جریان نظامی و دوره‌دیده نبودند بلکه نیرویی جان‌برکف بودند که قابل‌محاسبه نیست و نمی‌تواند پیش‌بینی کند چه تعداد نیرو خواهند بود.

وی علت دوم را عدم توانایی پیش‌بینی و تصویر مسیر جنگ دانست و گفت: آن‌ها نمی‌توانند جنگ را در نقطه دلخواه شروع کنند و به پایان ببرند و به این دو علت هرگز در رویارویی مستقیم نظامی قرار نمی‌گیرند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: آن‌ها از عداوت و دشمنی خود دست برنمی‌دارند و در طرح و برنامه و نقشه مؤثرتر از دخالت نظامی این عداوت را ادامه خواهند داد.

علم‌الهدی ادامه داد: مثلاً در عرصه اقتصاد با هیچ مذاکره و تعامل و دست دادنی عناد و دشمنی دشمن قابل‌کنترل نیست و آن‌ها از هیچ عهدشکنی و حرکت ناجوانمردانه و نقض قرارداد امتناع ندارند و هیچ‌چیزی جلودار دشمن نیست.

وی نقطه مقابل دفاعی را نیروی انتظامی دانست و گفت: دشمن راه‌هایی را انتخاب می‌کند که در بخش عمده این راه‌ها و مسیرها و استراتژی‌ها و راهکارهای دشمن، نیروی انتظامی نقطه مقابل دفاعی است.

امام‌جمعه مشهد تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا پلیس چنین موقعیتی ندارد چراکه پلیس مسؤول امنیت داخلی و ناهنجاری‌های داخلی است اما اینکه پلیس به‌عنوان صف مقدم جبهه دشمن‌ستیزی و تنها عامل دفاعی در برابر تهاجم‌های ناجوانمردانه غیر رویارویی نظامی کشور باشد، در تاریخ پلیسی وجود نداشته و ندارد.

علم‌الهدی گفت: با حقانیت و شفافیت ادعا می‌کنیم، نیروی انتظامی ما بزرگ‌ترین اهرم قوی اجرایی خون‌بهای شهداست و طبق فرموده رهبر محور اقتدار نظام نیروی انتظامی است که حرفی حساب‌شده است و بخش عمده سنگر و نقطه دفاعی ما در اجرای نقشه‌های دشمن نیروی انتظامی است که حوزه عملیاتی کشور است.

وی افزود: در جنگ نرم هم با آفند نمی‌توانیم دفاع کنیم بلکه فقط پدافند فرهنگی جوابگوست که نقطه اجرایی و عملیاتی آن نیروی انتظامی است و مقابل آن جریان عملیاتی قوی می‌خواهد و در حوزه پدافند نیروی انتظامی باید بایستد و قهرمانانه عمل کند.

امام‌جمعه مشهد ادامه داد: در مسئله تهاجم دشمن در جنگ نرم اگر فضای مجازی را به هم می‌ریزند و بی‌رحمانه عوامل آن‌ها داخل می‌شوند و حیثیت‌ها و موقعیت‌ها و برخورد با رجال انقلابی را به‌عنوان حرکت سرکوب‌گرایانه اتخاذ می‌کنند بازهم در حوزه پدافند و مقابله، پای نیروی انتظامی در میان است و متأسفانه شورای فضای مجازی و فیلترسازی از اول تا امروز به هیچ جا نرسیده و هر چه ما تأکید می‌کنیم بدتر هم شده است.

علم‌الهدی خاطرنشان کرد: عملیات پلیسی در فضای مجازی هم در حوزه اطلاعات و کسب آگاهی‌های لازم و هم در حوزه برخورد اجرایی و عملیات و مقابله تعریف‌شده است.

وی مسؤول برخورد با بدحجابی و بی‌حجابی را جریان عملیاتی قوی دانست و گفت: مقابل ساپورت‌پوشی که در خیابان به‌عنوان نماد و الگو، عفاف و حجاب را هدف گرفته است، منطق و استدلال جواب نمی‌دهد بلکه جریان عملیاتی قوی می‌خواهد که بایستد و آن جریان نیروی انتظامی است.

امام‌جمعه مشهد تصریح کرد: حضور یک زن لاابالی بی‌حجاب و بدحجاب در خیابان باید در برابر بینش شما به‌عنوان پیاده‌نظام دشمن جلوه‌گر باشد و منظور از برخورد جدی و قاطع، خشونت و درگیری نیست بلکه آن را باید به‌عنوان سوژه عملیاتی خود ببینید و برخورد مسامحه‌کارانه صورت نگیرد که اگر برخورد مسامحه‌کارانه باشد ما شکست می‌خوریم و در واقع ادامه‌دهندگان راه عاشورا شکست خواهند خورد.

وی ادامه داد: نه‌تنها خط مقدم بلکه همه دستگاه عملیات دفاعی ما اکنون نیروی انتظامی است و باید با عملیات آگاهانه و حساب‌شده، دشمن را کنار بگذارند و لازمه آن مقداری عاشورایی شدن و پیدا کردن خاصیت شهدای عاشوراست و خود را در کنار ۷۲ تن ببینید و آن‌گونه عمل کنید که در کنار آن‌ها هستید و اکنون شما اردویی کربلایی هستید.

امام‌جمعه مشهد خاطرنشان کرد: در حوزه مسائل امنیت داخلی و مبارزه با فساد داخلی جریان ماشینی و تکنیکی جوابگو نیست بلکه عرصه عملیات نیروی انسانی می‌خواهد و باید حاضر درصحنه بود.

وی ادامه داد: ارتباطات تکنیکی و ماشینی موجود در نیروی انتظامی ممکن است در حوزه اطلاعات و سلطه بر نظارت بر جریان‌های امنیتی جواب دهد اما در حوزه عملیات جوابگو نیست بلکه باید نفر درصحنه باشد و در عرصه‌های مختلف اجتماعی حضور پلیس باید باشد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرسگرد آوری شده توسط : ای پاتوق دات نت۱۶ مهر, ۱۳۹۵

تعداد بازدید :  4 بازدید
ADS

داغترین ها

 • تیپ نفیسه روشن در یک سالن زیبایی
 • سلفی خواجه امیری در یک سنگکی در آمریکا +عکس
 • توصیه جالب لیلا اوتادی به مردها +عکس
 • سحر قریشی در ترکیه با تیپ متفاوت + عکس
 • عکس های مدل شدن سارا منجزی بازیگر زن ( مدل جواهرات)
 • دوست جناب خان تسلیم سرطان شد / عکس
 • ویشکا آسایش و بازیگران «خوب، بد، جلف» سوار بر کامیون/عکس
 • هنرنمایی مهراوه شریفی نیا
 • دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار به نام کافه
 • دانلود آهنگ جدید مجید خراطها به نام سلفی
 • لاله صبوری با لباسی شلخته در یک مکان توریستی +عکس
 • عکس جدید عاطفه رضوی و دخترش سبا پاکدل
 • چهره لیلا بلوکات با رنگ موی جدیدش
 • چهره بامزه گندم دختر فقیهه سلطانی در عکس سلفی
 • رز رضوی در باشگاه ورزشی در کنار مربی اش
 • کلکسیون پیراهن کوتاه برای بهار ۲۰۱۷
 • عکس هایی از بازیگران در حاشیه جشنواره فجر که کمتر دیده شده اند!
 • عکس زیبای محسن فروزان و همسرش برای دعوت به رستوران
 • هجوم دختران ایرانی به تلویزیون ترکیه برای شوهریابی!
 • قدیمی‌ترین شهر هان جهان کدامند؟
 • تلگرام چقدر از ترافیک اینترنتی شما را مصرف می‌کند؟
 • بیوگرافی سیما بینا (خواننده)
 • طرز تهیه سالاد پنیر کبابی هالومی
 • تصاویر سریال پرستاران + داستان سریال
 • دانلود آهنگ جدید امید عامری و مهدی مقدم بنام فرق میکنه با همه
 • عکس های جدید مه لقا باقری و همسرش جواد عزتی