انهدام باند سارقان مسافرنما - ای پاتوق
: مسیر شما
حوادث انهدام باند سارقان مسافرنما

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه شرق: اعضای پنج‌نفره باند سارقان مسافرنما که با کرایه خودروهای سواری و کشاندن رانندگان به مناطق حاشیه شهر، خودرو ٢١ نفر از مال‌باختگان را به سرقت برده بودند، از سوی کارآگاهان دستگیر شدند. 

سردار «کامرانی صالح»، فرمانده انتظامی استان البرز، دراین‌باره گفت: در پی دریافت گزارش‌های متعدد مبنی بر سرقت‌های به عنف در پوشش مسافر، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مأموران مشخص شد سارقان به‌عنف در اکیپ‌های دو یا سه‌نفره تحت پوشش مسافر در نقاط مختلف شهرستان کرج، اقدام به کرایه‌کردن خودروهای سواری مسافربر کرده و با کشاندن رانندگان خودروها به نقاط خلوت شهر و تهدید با سلاح سرد، ضمن سرقت اموال رانندگان، خودروهای آنها را نیز به سرقت می‌برند و متواری می‌شوند. سردار کامرانی‌صالح بیان کرد: پس از انجام تحقیقات تکمیلی و نیز اطمینان از سریالی‌بودن سرقت‌ها، تیم ویژه‌ای از مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، روند تحقیقاتی پرونده را پیگیری کرده و در نهایت دو نفر از سارقان را شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

در بازرسی از مخفیگاه آنها تعدادی از اموال و مدارک متعلق به مال‌باختگان کشف شد. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به متواری‌بودن سه نفر دیگر از اعضای این باند، تحقیقات برای شناسایی ردی از متهمان ادامه یافت و با تلاش‌های شبانه‌روزی مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، سایر اعضای باند نیز دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار کامرانی‌صالح ادامه داد: متهمان در ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند، اما در مواجهه حضوری با مستندات موجود، به‌ناچار لب به اعتراف گشودند و به جرم خود مبنی بر ٢١ فقره سرقت خودرو و اموال رانندگان اعتراف کردند. فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با توجه به کشف برخی از خودروهای مسروقه و سایر اموال مال‌باختگان، شکاتی که خودرو آنها با این شیوه و شگرد به سرقت رفته بود، شناسایی و پس از دعوت به پلیس آگاهی، اموال مال‌باختگان به صاحبان آنها برگردانده شد. بنا بر این گزارش متهمان، درحال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ای پاتوق |