Home مجله خبری حوادث انهدام سه باند وارد‌ کننده مشروبات الکلی

انهدام سه باند وارد‌ کننده مشروبات الکلی

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری تسنیم: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام ۳ باند بزرگ وارد‌ کننده مشروبات الکلی خارجی به داخل کشور به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

دادخدا سالاری در تشریح جزئیات شناسایی و انهدام سه باند بزرگ وارد‌کننده مشروبات الکلی به داخل کشور اظهار‌ داشت: اعضاء این باند‌ها قصد توزیع گسترده مشروبات الکلی خارجی را داشته که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند.

وی افزود: در جهت مبارزه با دسیسه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ترویج فرهنگ منحط غربی و فساد در جامعه ایران و آلوده نمودن جوانان و سرمایه‌های کشور، سربازان گمنام استان کرمان پس از بررسی و جمع‌آوری اطلاعات در چهار مرحله در استان‌های مختلف اعضاء این سه  باند را شناسایی نمودند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان بیان کرد: اعضای این باندها اقدام به وارد‌کردن محموله‌های مشروبات الکلی از مرزهای غربی به داخل کشور می‌کردند.

این مقام قضائی عنوان کرد: در این رابطه بیش از دو هزار لیتر مشروبات الکلی و همچنین ۲ هزار و ۵۰۰ قوطی مشروبات الکلی خارجی به همراه هفت دستگاه انواع خودرو از متهمین کشف و توقیف شده‌است.

سالاری خاطر‌نشان کرد: تعداد ۹ نفر در این رابطه دستگیر و هم اکنون در بازداشت به سر می‌برند و اقدامات جهت دستگیری سایر اعضای این باند در حال انجام است.

وی افزود: این محموله قبل از توزیع در سایر استان‌های کشور و هنگام عبور از پهنای استان کرمان با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) مورد ضربه واقع شد و تمامی اعضای آن دستگیر شدند.

این مقام ارشد قضائی تصریح کرد: اعضای این باند به صورت حرفه‌ای در این مورد مجرمانه فعالیت داشتند و از مرزهای غربی انواع محموله‌ها را به داخل کشور وارد و اقدام به توزیع گسترده می‌کردند.

وی یادآور شد: با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مشروبات الکلی، دستگاه قضائی در جهت امنیت جامعه و حفاظت از احکام و حدود اسلامی با متهمین و متخلفین مطابق مقررات با شدت برخورد می‌کند.

دادستان عمومی وانقلاب کرمان از مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان‌(عج) که جهت برقراری امنیت بی وقفه در حال تلاش می باشند قدردانی کرد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…