اوباما: اظهارات ترامپ نگران کننده است

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری مهر: «باراک اوباما »در اظهاراتی در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی گفت: یکی از موضوعات آزار دهنده درباره این انتخابات به اظهارات نامزد جمهوریخواهان مربوط می شود. من لازم نمی بینم که این سخنان را در اینجا تکرار کنم زیرا کودکان در اینجا حضور دارند.

رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: ترامپ شخصیت لازم برای ورود به کاخ سفید را ندارد. تحقیر و توهین وی به زنان محدود نمی شود و همچنین اقلیت ها، مهاجران، پیروان مذاهب دیگر و تحقیر افراد ناتوان و معلول و فحاشی به نظامیان و بازنشستگان نظامی را هم در بر می گیرد.

اوباما افزود: من چند موضوع دیگر را به شما می گویم. او با تحقیر دیگران تلاش می کند که تکبر خود را نشان دهد و خود را بزرگ جلوه دهد. او از شخصیت لازم برای فردی که برای کاخ سفید شایسته باشد برخوردار نیست. گفته می شود که او توجهی به ارزش های اساسی که ما تلاش می کنیم که کودکانمان از آن بهره مند شوند، ندارد. گفته می شود که وی برای یک دموکراسی پویا، توجه و احترامی قائل نمی شود.

 از روز جمعه و پس از انتشار فایل های صوتی و تصویری جدید از ترامپ که در آن به زنان توهین می کند، انتقادها از وی رنگ و بوی جدیدتری به خود گرفته تا جائیکه برخی از بزرگان حزب جمهوریخواه خواستار کناره گیری وی از ادامه رقابت ها شده اند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس