Home مجله خبری ورزشی بازدید رئیس فدراسیون والیبال از موسسه خیریه دهش‌پور

بازدید رئیس فدراسیون والیبال از موسسه خیریه دهش‌پور

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :بازدید رئیس فدراسیون والیبال از موسسه خیریه دهش‌پور

به گزارش فدراسیون والیبال، حضور محمدرضا داورزنی در موسسه بهنام دهش‌پور در راستای انجام مسئولیت اجتماعی بار دیگر جامعه والیبال را به قدمی خیر و مردمی تشویق کرد.

عصر روز یکشنبه در حالی که تهران به سمت یکی از پرترافیک‌ترین شب‌های خود پیش می‌رفت، مقامات و داوطلبان بنیاد خیره بهنام دهش‌پور میزبان ریاست فدراسیون والیبال بودند. خانم‌ها عظیمی (روابط عمومی) و رضایی (مدیرعامل بنیاد خیره) به همراه چند تن از داوطلبان همچنین برخی از بازیکنان تیم والیبال بهنام دهش‌پور در جلسه‌ای صمیمانه و مفید میزبان داورزنی، ریاست فدراسیون والیبال بودند.

در این جلسه در قدم اول توضیحاتی مبنی بر فلسفه پیدایش موسسه خیریه دهش‌پور به رئیس فدراسیون والیبال ارائه شد و توضیحاتی درباره نحوه خدمت‌رسانی به بیماران، پیشرفت‌های صورت گرفته، ‌دستگاه‌های تازه خریداری شده و چشم‌انداز این موسسه عنوان شد.

داورزنی ضمن اشاره به مسئولیت اجتماعی افراد و اهمیت پرداختن به امور خیریه بر این نکته تاکید کرد که هر کدام از مقامات ورزشی در فدراسیون‌های مختلف با هر سمتی می‌توانند از انجام مسئولیت اجتماعی خود لذت ببرند و همه باید بدانیم که چنین مراکزی وجود دارند و وجودشان بهانه‌ای مهم برای آن است که ما به راحتی به وظیفه اجتماعی و شرعی خود عمل کنیم.

در ادامه این جلسه بر مشکلات عدیده مردم در بیمارستان‌ها تاکید شد و دکتر داورزنی ضمن تایید موانع متعدد در خدمت‌رسانی به بیماران گفت: سرطان خود به تنهایی یک درد عظیم است که تحمل آن برای والدین یک کودک مبتلا به سرطان بسیار سخت است. اگر درد فقر به این موضوع اضافه شود دیگر چه باید گفت، وقتی چنین موسساتی حضور دارند انسان کمی آرام می‌گیرد و خوشحالم که موسسه بهنام دهش‌پور تا این حد در ارائه خدمات به بیماران صرف‌نظر از داشتن یا نداشتن بیمه، ملیت یا تابعیت و تمکن مالی پیشتاز بوده و پیشرفت کرده است.

در ادامه دکتر رضایی، مدیرعامل موسسه خیریه دهش‌پور ضمن اشاره به بازسازی و نوسازی نقاهتگاه موسسه برای سومین بار گفت: والدین کودکان بیمار وقتی از شهرستان‌ها به تهران می‌آیند به اندازه کافی مشکل فکری و روحی روانی دارند. کاری که از دست ما برمی‌آید جدا از اینکه کل هزینه درمان آنها را پرداخت کنیم این است که مشکل اسکان آنها در تهران هم برطرف شود؛ بنابراین آنها بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در نقاهتگاه بهنام دهش‌پور با امکانات بسیار خوب اسکان می‌یابند و در این محل داوطلبان ما بدون دریافت هیچگونه پاداش مالی در خدمت آنها هستند. سه وعده غذای گرم با حفظ کرامت انسانی و برنامه‌های فرهنگی متعدد در این نقاهتگاه در نظر گرفته شده است. فاصله این مرکز تا بیمارستان کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده‌روی است، اما برای این منظور هم ایاب و ذهاب به طور رایگان در خدمت والدین کودکان است.

در ادامه این جلسه داورزنی با اشاره به از دست رفتن مربی والیبال، مرحوم معدنی بر اثر ابتلا به سرطان گفت: بزرگان و ستارگان ورزش این سرزمین به خاطر این دشمن خطرناک از دست ما می‌روند و همانطور که مقامات این موسسه بر آن تاکید دارند پیشگیری بسیار مهمتر از درمان است. همه ما می‌دانیم که هوای شهر آلوده است و شاید هم مشکلاتی در صنایع غذایی باشد. موضوع خیلی پیچیده است و به یک عزم ملی نیاز داریم تا غول سرطان دست از سر پایتخت ایران بردارد.

وی در ادامه تاکید کرد: فدراسیون والیبال هر چه در توانش باشد انجام خواهد داد. ما از تشکیل تیم والیبال نوجوانان و جوانان والیبال خیریه دهش‌پور بسیار خوشحال شم. برای اطلاع رسانی به مردم با پخش بروشور و توضیح شفاهی برای تغذیه مناسب و پیشگیری و درمان صحیح و سریع، هر کاری بشود انجام خواهیم داد.

پس از این جلسه ریاست فدراسیون والیبال از کتابخانه کودکان و همچنین از بخش «درخت آروزها» در ساختمان مرکزی موسسه بهنام دهش‌پور بازدید کرد و یک آرزو را از درخت ارزو ها برداشت تا آن را برآورده کند.

۴۳ ۴۳

 

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…