برزیل در حال بازگشت به روزهای درخشان است - ای پاتوق
: مسیر شما
ورزشی برزیل در حال بازگشت به روزهای درخشان است

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: عد از نتایج ضعیف برزیل در سالهای اخیر و رقابتهای کوپا آمریکا، فدراسیون فوتبال این کشور دونگا را برکنار کرد و تیته را به جای او در این پست منصوب کرد.

 

فیلیپه لوییس گفت: «تیم ملی برزیل روند خوبی را طی می کند و دوباره در حال بازگشت به روزهای درخشان است. این احساس وجود دارد که ما تیم باکیفیتی هستیم و دیگران نیز به ما احترام می گذراند. این همان چیزی است که ما به دنبال آن بودیم و با نتایج خوب به دست آوردیم. همه ما می دانیم که برای ادامه این روند، تلاشی مضاعفی از سوی بازیکنان لازم است.

 

برزیل در حال بازگشت به روزهای درخشان است

تغییرات تاکتیکی مهمی در برزیل ایجاد شده است؛ اما من هنوز معتقدم که جای پیشرفت زیادی برای ما وجود دارد و بازیکنان باید به فکر رشد کیفی خود باشند. در حال حاضر بزرگترین هدف ما، صعود از مرحله گروهی و رسیدن به جام جهانی است.»

 

فیلیپه لوییس در رابطه با برکناری دونگا گفت: «دونگا مربی بزرگی است و من معتقدم که عوامل زیادی همانند مصدومیت بازیکنان در مقاطع کلیدی، از عوامل اصلی ناکامی او بود و من دونگا را به این علت سرزنش نمی کنم. در حال حاضر، من معتقدم تیته تفاوت های زیادی با دونگا دارد و حس جاه طلبی و میل به پیروزی به شدت در ما تقویت شده است.»

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ای پاتوق |