Home مجله خبری اقتصادی و بازرگانی برگشت ۲۸ پورشه به کشور مبدا

برگشت ۲۸ پورشه به کشور مبدا

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از دپوی ۱۴۰ خودروی خارجی در انبارهای این سازمان خبر داد و گفت: ۲۸ پورشه با هماهنگی گمرک به کشور مبدا مرجوع می‌شود.

امین دلیری در نشستی خبری درباره تعداد خودرو‌هایی که در حال‌حاضر در انبار‌های سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی وجود دارد، افزود: تمام خودرو‌هایی که به‌صورت قاچاق وارد کشور شده و در انبار‌های سازمان است، حدود ۶۴ خودرو است، ضمن اینکه بیش از ۱۴۰ دستگاه خودرو که حجم موتور آنها کمتر از ۲۳۰۰ سی‌سی است در انبار‌های سازمان موجود است. اگر این خودرو‌ها مشکلاتی برای فروش نداشته باشند یک طبقه‌بندی در مورد آنها صورت گرفته و می‌توانند به فروش برسند.

وی با بیان اینکه در صورت تایید سازمان استاندارد و انجام شماره‌گذاری این خودرو‌ها قابل عرضه در داخل کشور هستند، افزود: در همین حال خودرو‌هایی که حجم موتور آنها بالای ۲۵۰۰ سی‌سی است قابل عرضه در بازار داخلی نیستند، همچنین خودرو‌هایی را که به‌صورت قاچاق وارد شده‌اند نیز نمی‌توان عرضه کرد اما خودروهای متروکه این ممنوعیت را ندارند.

به گفته دلیری مجوزی مبنی برصادرات کالاهای متروکه و غیرقاچاق در اختیار سازمان قرار گرفته است که براساس آن در حال‌حاضر ۲۸ پورشه با هماهنگی گمرک به کشور مبدا و سازنده آنها بازگردانده شده است. وی ادامه داد:‌ این در حالی است که هیچ‌گونه رجوعی از سوی صاحبان این خودرو‌های لوکس برای تعیین تکلیف و مرجوع کردن آنها به کشور مبدا صورت نگرفته و شاید این امر برای آنها مقرون به صرفه نیست.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In اقتصادی و بازرگانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…