Home مجله خبری فرهنگی و هنری بهترین سکانس «ولایت عشق»

بهترین سکانس «ولایت عشق»

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

 باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فتحعلی اویسی صحنه‌ای از سریال «ولایت عشق» را که در آن نزد امام رضا(ع) می‌رود و از ایشان درخواست می‌کند به خراسان بیاید و در آن جا مستقر شود، بهترین سکانس این سریال می‌داند.

فتحعلی اویسی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضور خود در سریال «ولایت عشق» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده که سال ۱۳۷۹ پخش شد، گفت: «حضور من در این سریال و بازی در نقش رجا ابن ابی ضحاک، بر پایه عشق و علاقه بود و داشتن احساسی خوب باعث شد من این نقش را بازی کنم.»

او در خصوص شخصیت رجا ابن ابی ضحاک از کارگزاران بنی عباس که به مامون و معتصم خدمت می‌کرد، گفت: «این شخصیت در پایان داستان تحول یافت و درستکار شد و احساس قشنگی ایجاد کرد که برایم ارزشمند بود.»

بهترین سکانس «ولایت عشق»

اویسی در مورد این که این سریال چه میزان توانست مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد، افزود: «من تنها می‌توانم از تاثیر این سریال و حال و هوایش بر خودم بگویم و نمی‌توانم درباره تاثیر آن بر مخاطبان حرفی بزنم. درباره این موضوع باید از تماشاگران پرسید.»

بازیگر فیلم سینمایی «سرب» در مورد حس و حال خود نسبت به امام هشتم شیعیان (ع) اظهار داشت: «حال و هوای من همیشه نسبت به امام رضا (ع) خوب بوده است و من از مریدان ایشان هستم. بازی در این سریال باعث شد، ارادتم به امام رضا (ع) بیشتر شود.»

اویسی درباره حاجت گرفتن با توسل به امام هشتم(ع) گفت: «انسان‌ها همیشه با کسانی که دوست‌شان دارند راز و نیاز می‌کنند. این یک مسئله درونی است و نمی‌توان آن را بازگو کرد.»

بازیگر نقش فرحان در «ناخدا خورشید» در پایان درمورد بهترین سکانس بازی خود در این سریال گفت: «در آن سکانس که من نزد امام رضا(ع) می‌روم و از ایشان درخواست می‌کنم با ما به خراسان بیاید و در آن جا مستقر شود و امام درخواست مرا می‌پذیرد و به خراسان مشرف می‌شود. به نظرم این بهترین سکانس فیلم بود و برای من خاطره‌ای خوب به جا گذاشت.» 

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…