Home مجله خبری فرهنگی و هنری بودجه ۲۰۰ میلیاردی «حضرت موسی» کذب است

بودجه ۲۰۰ میلیاردی «حضرت موسی» کذب است

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری میزان: سید احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، پیش‌تر بودجه ساخت سریال حضرت موسی (ع) را ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده بود. اما با گذشت چند روز از این اظهار نظر، جمال شورجه که از او به عنوان کارگردان این سریال یاد می‌شود، تخصیص هزینه ۲۰۰ میلیارد تومانی برای ساخت مجموعه حضرت «موسی» را به شدت تکذیب کرد.

 

انتشار خبر بودجه 200 میلیاردی «حضرت موسی» کار بیگانگان است!

فرج الله سلحشور بعد از مجموعه «یوسف پیامبر» تلاش‌های بسیاری را برای ساخت سریال «موسی » انجام داد و حتی از مردم درخواست کرد که برای به سرانجام رسیدن این پروژه، صداوسیما را برای فراهم آوردن بودجه این سریال کمک کنند.

اما بعد از درگذشت فرج الله سلحشور، از جمال شورجه به عنوان کارگردان سریال «موسی» نام برده شد. سریال «موسی» همچون «یوسف پیامبر» از مجموعه‌های الف ویژه تلویزیون به حساب می‌آید که صداوسیما برای ساخت آن می‌بایست هزینه‌های بسیار زیادی را متقبل شود.

سید احسان قاضی زاده هاشمی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، پیش‌تر میزان بودجه‌ای که برای ساخت سریال «موسی» در نظر گرفته شده است را نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان عنوان کرده بود.

حال با گذشت نزدیک به ده روز از اظهار نظر این عضو کمیسیون فرهنگی، جمال شورجه با تکذیب تخصیص بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی برای ساخت پروژه موسی به ما گفت: «اینها همه شایعه است و من تمام این اخبار پیرامون مجموعه موسی(ع) را کذب محض می دانم.»

شورجه همچنین درباره مراحل ساخت این مجموعه تلویزیونی توضیح داد: «هنوز در خصوص تولید این مجموعه هیچ چیز مشخص نیست. ما همچنان در مراحل اولیه هستیم و صحبت های مالی انجام نشده، در ثانی از این پول ها هیچوقت به ما نمی دهند و من این اخبار را شدیداً تکذیب می کنم.»

کارگردان «وعده دیدار» درپایان در مورد انتشار خبر تخصیص بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی برای ساخت سریال حضرت «موسی» واکنش تندی نشان داد و گفت: «این اخبار را کسانی منتشر می کنند که نمی خواهند این مجموعه ساخته شود. خیلی ها هستند که نمی خواهند «موسی (ع)» ساخته شود. از نظر من کسانی که این اکاذیب را ترویج می دهند بیگانگان هستند.»

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…