بوکسور ایرلندی بر اثر خونریزی مغزی درگذشت

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

طرفداری: مایک تاول، بوکسور ۲۵ ساله ایرلندی، ۵ شنبه  مقابل دیل ایوانز در راند پنجم شکست خورد. این بازی در رادیسون بلو هتل در گلاسکو انجام شد. به گزارش گاردین همسر وی، چلو راس، در این رابطه گفت:

او تا آخر جنگید. او دچار خونریزی در مغز شد. در چند هفته اخیر از سردرد های شدیدش می گفت اما ما فکر کردیم این سردرد ها بر اثر بیماری میگرن و یا استرس بازی هایش است. این سخت ترین ۲۴ ساعت زندگی ما بود. فرزندمان، پدرش را از دست داد اما او به کاری که پدرش در زندگی انجام داد، افتخار خواهد کرد.  

او کاری که در آن بسیار استاد بود را کنار می گذارم. او بهترین بود. متاسفانه ساعت ۱۱:۰۲ جمعه شب وی درگذشت.  

این زوج هشت سال با هم بودند و پسری به نام روکو دارند. از مدیران بوکس بریتانیا، مربی های وی و فدراسیون انتظار می رفت بیانه ای در این رابطه منتشر کنند اما تا به حال این اتفاق نیفتاده است. اتحادیه بوکس بریتانیا وی را “مرد آهنی” خطاب قرار داد که همیشه در قلب آنها خواهد ماند.

همچنین یکی از اعضای کادر فنی اعلام کرد که هیچکس از مربیان راجع به سردرد وی خبر نداشته است. همچنین حریف وی که در دیدار پنجشنبه مقابل او پیروز شد با آنکه هنوز پس از فوت او اظهار نظر نکرده، پس از آنکه مایکل را به بیمارستان بردند او را یک جنگجوی واقعی خواند:

او یک جنگجوی واقعی بود. خیلی سخت است که بشنوید حریف شما را به بیمارستان برده اند. قلب من همراه آنها خواهد بود. 

بوکسور ایرلندی بر اثر خونریزی مغزی درگذشت

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس