تشریح آخرین وضعیت امیرحسین مرادی

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری فارس: ناصرفریادشیران در گفت و گو با سایت رسمی نفت تهران گفت: عصر امروز به همراه آقای کمپانی سرمربی تیم امید نفت برای پرس و جو از اوضاع و احوال و شرایط  جسمانی امیر حسین مرادی به بیمارستان رفتیم.

خوشبختانه با دعای خیر مردم در این شب‌های عزیز  و دیدار با پزشک متخصص امیر حسین سطح هوشیاری این بازیکن ۸اعلام شد و سیستم تنفسی شرایط  بهتری نسبت به روزهای قبل پیدا کرده و شکر خدا دیگر دیالیز نمی شود . 

فریادشیران افزود:با توجه به قدرت جسمانی بالا و خواست خدای مهربان و تلاش پزشکان و دعای مردم هر روز شرایط امیر حسین مرادی بهتر می شود.

مدیر آکادمی نفت تصریح کرد: در حال حاضر گروهی از پزشکان  متخصص در رشته های قلب و عرق،کبد،کلیه و….بصورت ویژه از امیر حسین مرادی مراقبتهای لازم را دارند. صبح امروز نیز از وی سیتی اسکن گرفته شد و فردا صبح پس از بررسی ها توسط گروه پزشکان به ریاست رئیس این بیمارستان دکتر کمالی  و دکتر مصطفی زاده و…..  تصمیمات جدید درمانی گرفته خواهد شد.

در ضمن همچون روزهای گذشته گروهی دیگر از بازیکنان امید نفت در بیمارستان حاضر می‌شده و پیگیر وضعیت همبازی خود که بدلیل گازگرفتگی بستری است شدند. از مردم التماس دعا داریم و امیدواریم خبرهای امیدوارکننده تری را بشنویم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس