تلاش حاج‌صفی برای بازگشت به ترکیب

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش‌سه: احسان حاج‌صفی، وینگر چپ تیم ملی ایران و باشگاه سپاهان، پس از یک فصل حضور در لیگ دسته دو آلمان بار دیگر به اصفهان و تیم مورد علاقه خود بازگشت.

این بازیکن تاکنون در ۴ دیدار برای سپاهان به میدان رفته و یک گل زیبا هم در مقابل پرسپولیس به ثمر رساند؛ اما عملکرد او در این چند بازی با آن چیزی که از حاج‌صفی انتظار می رود، تفاوت داشته است؛ البته به خاطر تفکرات عبدا… ویسی سرمربی تیم سپاهان، حاج صفی در ۴ دیدار خود برای این تیم، در چندین پست مختلف و حتی دفاع راست به کار گرفته شده تا با استفاده از توانایی های او گره از کار تیم ویسی باز شود. این بازیکن در بازی مقابل تیم پرسپولیس هم در پست هافبک پشت مهاجمین به کار گرفته شد تا کار بازیسازی را برای زردپوشان انجام دهد که البته تجربه خوشایندی برای او ثبت نشد؛ ولی باز هم او بود که تنها گل سپاهان را به زیبایی به ثمر رساند.

از سویی دیگر نمایش دور از انتظار او مقابل تیم ملی قطر باعث شد تا این بازیکن در دیدار دوم مقابل چین از روی نیمکت، تماشاگر عملکرد هم‌تیمی‌های خود باشد. حاج‌صفی در دیدار مقابل قطر به عنوان وینگر چپ به میدان رفت و نه در دفاع و نه در حمله حضور قدرتمندی نداشت.

حاج‌صفی (تنها نماینده اصفهان در تیم ملی) برای بازپس‌گیری جایگاه اصلی خود در تیم ملی نیاز به ارائه عملکرد بهتر، هم در دفاع و هم در حمله دارد؛ چیزی که برای این بازیکن و توانایی‌هایی که دارد، کار دشواری به نظر نمی‌رسد و کافی است تا این بازیکن به فرم اصلی خود بازگردد؛ اتفاقی که در کنار اعتماد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی می‌تواند دوباره او را به ترکیب اصلی تیم ملی برساند و نفر اول ایران در سمت چپ خط دفاعی شود.

 

تلاش حاج‌صفی برای بازگشت به ترکیب

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس