Home مجله خبری حوادث توطئه قتل مادر به‌ خاطر ازدواج!

توطئه قتل مادر به‌ خاطر ازدواج!

2 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه ایران: دختر ۱۴ ساله وقتی مادر خود را مانع ازدواجش دید با همدستی پسر مورد علاقه‌اش توطئه قتل او را اجرا کرد. این دو جنایتکار صبح دیروز برای آخرین دفاع در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

 

این در حالی است که آنها مرتکب جنایتی شدند که سال‌ها پیش دختر و پسر جوانی به‌نام شاهرخ و سمیه نیز برای ازدواج با هم توطئه قتل هولناکی را رقم زدند که بازتاب‌های گسترده‌ای در کشور داشت. در آن جنایت خواهر و برادر دختر نوجوان کشته شدند اما پدر و مادرش جان سالم به‌در بردند.

 در این جنایت که سوم بهمن سال ۹۱ در محله باغ‌فیض تهران رخ داد، زن جوانی در خانه‌اش کشته شد، به‌دنبال اعلام خبر این جنایت بازپرس کشیک قتل و کارآگاهان جنایی در محل حادثه حضور یافتند و تحقیق در این باره آغاز شد.

با انتقال جسد شهلا- ۳۵ ساله- به پزشکی قانونی مشخص شد او با کابل برق خفه شده است.

شوهر این زن که خودش هم با ضربات چاقوی قاتل زخمی شده بود به کارآگاهان گفت: هنگام ظهر وقتی وارد خانه شدم و به داخل آشپزخانه رفتم کسی از پشت سرم دهانم را بست و با چاقو ضربه‌ای به کمرم وارد آورد که زمین افتادم در حالی که نیمه بیهوش بودم خودم را به کوچه رساندم و همسایه‌ها را با خبر کردم بعد فهمیدم جوانی که خواستگار دختر ۱۴ ساله‌ام بوده، زنم را هم قبل از من به‌خاطر مخالفت با این ازدواج کشته و بعد هم مرا موقع ورود به آشپزخانه با چاقو زده است.

وی گفت: این پسر چندی قبل به خواستگاری دختر ۱۴ ساله‌ام آمده بود. اما من و همسرم بشدت با ازدواج‌ غیر منطقی‌شان مخالفت کردیم.

کارآگاهان سپس به بازجویی از سحر- دختر نوجوان خانواده پرداختند اما او به کارآگاهان گفت: «فرد ناشناسی به خانه‌مان آمده و بعد از کشتن مادرم به من تجاوز کرده است» اما پس از دستگیری پسر مورد علاقه‌اش مشخص شد ادعای این دختر دروغ بوده است و مأموران پی بردند جوان خواستگار با توصیه و مشارکت دختر نوجوان مادر سحر را کشته تا بتوانند با هم ازدواج کنند. این جوان که در حال انجام خدمت سربازی بود دل به دختر نوجوان بسته و با هم تصمیم به ازدواج داشتند ولی والدین دختر مخالف ازدواج‌شان بودند و به پسر جوان می‌گفتند تو هنوز دوران خدمت سربازی‌ات را می‌گذرانی و شغل و درآمدی برای اداره یک زندگی نداری.

 

از طرف دیگر دخترمان یک نوجوان ۱۴ ساله است و این شور و احساس نمی‌تواند او را به سعادت و خوشبختی برساند. اما سحر که مادرش را بیش از پدر مانع ازدواجش می‌دانست برای رسیدن به پسر مورد علاقه‌اش تصمیم شومی گرفت تا مادر را از سد راهشان بردارد.

به‌همین خاطر پسر جوان را برای از میان برداشتن مادر با خود همراه کرد و این جنایت هولناک رقم خورد. محاکمه این دختر و پسر در دادگاه کیفری تهران به‌جرم همکاری در این جنایت انجام شد.

سرانجام قضات شعبه دوم دادگاه کیفری – اسلامی و زالی – پس از چند جلسه رسیدگی به این پرونده پسر جوان را به قصاص –اعدام- و سحر را به ۱۵ سال زندان محکوم کردند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…