Home مجله خبری فرهنگی و هنری جزئیات تازه از بازداشت تروریست ها در فارس

جزئیات تازه از بازداشت تروریست ها در فارس

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

«خبرجنوب» نوشت: رئیس کل دادگستری استان فارس جزئیات جدیدی از دستگیری تروریست هایی که قصد بمب گذاری در دو شهر جنوب فارس را داشتند، فاش کرد.

علی القاصی مهر در این رابطه توضیح داد: طی هفته های گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان فارس مطلع شدند که عده ای تروریست قصد بمب گذاری در دو شهر استان همزمان با عزاداری ها را دارند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع سربازان گمنام امام زمان اقدامات خود را آغاز کرده و پی بردند که این افراد قصد انجام اقدام تروریستی در حسینیه اعظم لارستان و همچنین یک مسجد در این شهرستان را دارند همچنین مشخص شد این افراد علاوه بر لارستان قصد انجام خرابکاری در شهر گراش را نیز دارند.

رئیس کل دادگستری استان فارس افزود: با هوشیاری ماموران اطلاعات استان فارس سرنخ های خوبی از این افراد به دست آمد و در نهایت با انجام اقدامات گسترده و همکاری دیگر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی سربازان گمنام امام زمان برای دستگیری این افراد وارد عمل شدند.

وی اظهار داشت: در یک عملیات مهم و قبل از هرگونه خرابکاری این تروریست ها دستگیر شده و در بازرسی از مخفیگاه آنها ۱۳۰ کیلوگرم موادمنفجره کشف شد.

القاصی مهر ادامه داد: با انهدام این گروه تروریستی ۱۶ نفر که از اتباع بیگانه هستند دستگیر شده و در حال حاضر برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار اداره کل اطلاعات استان فارس هستند.

وی با اشاره به رسیدگی فوق العاده به پرونده این تروریست ها بیان کرد: در حال حاضر پرونده ای در این خصوص در دادسرای شیراز تشکیل شده و به صورت فوق العاده به پرونده آنها رسیدگی خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس با تاکید بر اینکه این موضوع تحت نظارت مدیریت قضایی استان رسیدگی می شود، اظهار داشت: تحقیقات میدانی از این تروریست ها آغاز شده است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…