Home مجله خبری فرهنگی و هنری جنتی همچنان حکم می‌زند

جنتی همچنان حکم می‌زند

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری فارس: در حالی که رسانه‌ها و برخی منابع نزدیک دولت از برکناری علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آنهم نه بواسطه برخی حواشی موسیقی و سینما و… خبر‌ می‌دهند اما آقای وزیر امروز دو حکم دیگر انتصاب برای مدیرکل خوزستان و منطقه آزاد اروند زد.

* در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد

متن حکم «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به محمد جوروند به شرح زیر است:

نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان منصوب می شوید.

امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسوولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور استان خوزستان در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.

* در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد منصوب شد

 متن حکم «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به همایون قنواتی به شرح زیر است:

با عنایت به پیشنهاد شماره ٦٩٣٥/٠١/٢/٩٥ مورخ ٣/٥/٩٥ رییس هیات مدیره و مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر) و به استناد تفویض اختیار شماره ١٨٥٣٨٨/١ مورخ ١٩/٧/٩٥ به موجب این حکم به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد منصوب می شوید.

امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسوولان و مدیران محترم منطقه آزاد و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور منطقه آزاد اروند در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.

 حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اشاره به مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ارشاد اسلامی خوزستان که صبح امروز در تالار آفتاب اهواز برگزار شد، اظهار داشت: در این مراسم محمد جوروند به جای همایون قنواتی به عنوان مدیرکل جدید این نهاد در استان خوزستان معرفی شد.

سخنگوی ارشاد در پاسخ به این سوال که عنوان شده آقای جنتی در دفتر کار خود حضور پیدا نمی کند و منتظر تصمیم رئیس جمهور است، با رد این ادعا گفت: خیر، پس از بازگشت آقای جنتی از سفر رسمی به کشور اندونزی ایشان هر روز در دفتر کارشان حضور دارند و این اخبار کذب است اتفاق خاصی هم نیفتاده است.

وی درباره اداره ارشاد استان قم و تکلیف مدیر کل این شهر توضیح داد: فعلا استان قم با سرپرست اداره می‌شود تا مدیرکل در آینده نزدیک معرفی شود.

جوروند پیش از این در اندیمشک به مدت ۶ سال، خرمشهر، بهبهان و چند شهر دیگر از استان سابقه فعالیت مدیریتی دارد.

همایون قنواتی چند ماه پیش به پایان کار و خدمت خود و بازنشستگی رسید و در این ماه‌ها از چند نفر به عنوان جانشین وی نام برده شد تا اینکه در ابتدای این هفته نام محمد جوروند به صورت رسمی برای سکانداری این سمت در استان اعلام شد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…