کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
خانه » مجله خبری » فرهنگی و هنری » جنجال احتمال تقلب در انتخابات آمریکا
جنجال احتمال تقلب در انتخابات آمریکا

جنجال احتمال تقلب در انتخابات آمریکا

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایرنا: نشریه آمریکایی نیوزویک نوشته است که به دنبال ادعا های دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر این که سیستم انتخاباتی این کشور با هدف جلوگیری از پیروزی او دستکاری شده است، سازمان امنیت و همکاری اروپا گروهی ناظران بین المللی را برای نظارت بر این انتخابات راهی واشنگتن خواهد کرد.

۲۶ نفر از این ناظران روز یکشنبه ۹ اکتبر و ۴۰۰ نفر دیگر از آن ها در تاریخ ۴ نوامبر وارد آمریکا خواهند شد و جریان این انتخابات را بمنظور اطمینان از انطباق آن با استاندارد های بین المللی زیر نظر خواهند گرفت.

نشریه مذکور به نقل از مسئولین سازمان امنیت و همکاری اروپا نوشته است که ناظران اعزامی در این مدت علاوه بر نظارت بر ثبت نام نامزد ها و رای دهندگان آمریکایی ، نظارت بر فعالیت های انتخاباتی، عملکرد مدیرت انتخابات و سایر نهاد های دولتی ، قوانین مربوط به انتخابات و اجرای آن ها و حل و فصل مناقشات مربوط به این انتخابات را به عهده خواهند داشت.

نیوزویک با اشاره به این که سازمان امنیت و همکاری اروپا هنوز از نام کشور های متبوع این ناظران اطلاع روشنی منتشر نکرده نوشته است که نهاد مذکور در نظر دارد یک روز بعد از انتخابات یعنی در روز ۹ نوامبر گزارش مبسوطی از یافته های خود در جریان این نظارت ها را منتشر کند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز