Home مجله خبری ورزشی حاجیلو: سایپا چوب متانتش را می‌خورد

حاجیلو: سایپا چوب متانتش را می‌خورد

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: اصغر حاجیلو در رابطه با پنالتی گرفته شده بر علیه این تیم در دیدار برابر نفت و نظر کارشناسان مبنی بر اشتباه بودن آن گفت: متاسفانه تیم هایی مانند سایپا تاوان متانت خود را پس می دهند، تیم هایی که جنجال به پا نمی کنند همیشه تاوان آن را پس می دهند و ما هم سرمربی داشتیم که دائم کنار خط داد و بیداد می کرد و در نشست ها بر علیه داوری جنجال به پا می کرد اوضاع به نفع مان می شد اما چه کنیم که امثال حسین فرکی و بنده با این تربیت رشد نکرده ایم، ارزش ها برای ما چیزهای دیگر است و حتما هم نمی توانیم خودمان را تغییر دهیم.

او ادامه داد: متاسفانه می بینیم تیم هایی که یه سوت برعلیه شان زده می شود تا بازی بعدی، هر روز در رسانه ها هیاهو به پا می کنند و مربیان شان لب خط جنجال راه می اندازند و این داستان آنقدر ادامه دارد تا در بازی بعدی بتوانند اوضاع را به نفع خود کنند و تا یک فصل هم از آن حرف می زنند، ولی متاسفانه این قاعده در لیگ ما حاکم شده است که تیم هایی که عادت به شلوغ کاری ندارند باید چوبش را هم بخورند.

حاجیلو در رابطه با دو پنالتی اشتباه در دو دیدار اخیر این تیم گفت: متاسفانه در بازی جام حذفی برابر نفت مسجدسلیمان یک پنالتی اشتباه بر علیه ما گرفته شد، همه می دانند یک گل در دیداری حذفی چه سودی می تواند برای تیمی داشته باشد حالا این گل به ناحق به ما تحمیل شد، بعد از بازی ما گفتیم داور آن بازی جوان است و حرفی برعلیه او بر زبان نیاوریم، اما در دیدار برابر نفت تهران توپی را آقای زرگر بر علیه ما پنالتی گرفت که اصلا به بازیکنمان برخورد نکرد، این را کارشناسان داوری تایید کردند، آن هم در دیداری که سایپا با حملات خود به حریف فشار وارد می کرد و به ناگهان این پنالتی آب سردی بود بر پیکر تیم.

سرپرست سایپا در ادامه گفت: درست است که می گویند داوران هم حق اشتباه دارند اما قرار نیست همیشه این اشتباهات بر علیه ما باشد، در سه بازی نتیجه ما به دلیل اشتباهات داوری برگشت و این ضرر بزرگی برای ماست که سعی می کنیم جوانمردانه بازی کنیم و امتیاز بگیریم، اگر این اتفاق برای تیم مقابل یا تیم های دیگر می افتاد واقعا چه پیش می آمد؟ به همین راحتی مانند ما قبول می کردند که علیه شان اشتباهی صورت گرفته است؟

او ادامه داد: به فوتبال بازی کردن که امتیاز نمی دهند، به نتیجه پایانی امتیاز می دهند و وقتی همه می بینند که بازی را باختیم نمی دانند به چه دلیل است، طبیعی است که مدیران هم امتیاز برای شان مهم است، حالا خداراشکر آقای درویش ورزشی است و شرایط تیم را درک می کند. نکته جالب دیگر برای ما این است که ناظر داوری دقیقا چه چیزی را گزارش می کند، اگر اشتباهات به این وضوح در آن قید نمی شود چه چیزهایی عنوان می شود که داور خطاکار خیلی راحت به کارش ادامه می دهد و با اشتباهات تاثیرگذار در نتیجه بازی اتفاقی برایش نمی افتد.

حاجیلو در پایان گفت: بهرحال ما نمی توانیم خودمان را تغییر بدهیم و همیشه سعی می کنیم با حفظ اخلاق مان پیش برویم امیدوارم شرایط کمی تغییر کند و تیمی که جنجال به راه نمی اندازد حقش به این راحتی خورده نشود. در حق سایپا در بازی های اخیر اجحاف شده است و امیدوارم این روند اشتباهات داوری بر علیه تیم ما به اتمام برسد تا پس از هر بازی یک نتیجه کاملا ورزشی را شاهد باشیم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…