Home مجله خبری فرهنگی و هنری حضور قاضی‌پور در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان

حضور قاضی‌پور در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با بیان اینکه ۱۶ پرونده در جلسه صبح
امروز این هیات مورد بررسی قرار گرفت گفت: یکی از این موارد در مورد شکایت
تعدادی از خبرنگاران و موسسه ایران از آقای قاضی‌پور بود که قرار شد از
ایشان جهت ارائه توضیحات لازم در جلسه بعدی هیات دعوت به عمل آید.

محمد جواد جمالی در توضیح جلسه امروز هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: امروز سومین جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم تشکیل شد و در آن ۱۶ پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ۱۵ پرونده از ۱۶ پرونده مربوطه درباره اظهارات نمایندگان است گفت: این پرونده ها ناظر به اظهارات نمایندگان سابق و فعلی است. در این بررسی‌ها هیات نظارت به این نتیجه رسید که درباره یک مورد از این پرونده‌ها مربوط به اظهارات یکی از نمایندگان سابق مجلس، این اظهارات خارج از حیطه وظایف نمایندگی این فرد بوده است.

وی افزود: چهار مورد از این پرونده ها مربوط به اظهارات مطرح شده در راستای وظایف نمایندگی تشخیص داده شد.  در مورد ۱۰ پرونده دیگر نیز مقرر شد که از نمایندگان خاطی برای توضیحات بیشتر در جلسه بعدی دعوعت به عمل آورده شوند.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان همچین گفت: در جلسه امروز یکی از نمایندگان که از او شکایت شده بود نیز حضور پیدا کرد و این توضیحات را داد که شاکی از شکایتش منصرف شده و قرار بر این شد نامه انصراف شاکی از شکایت به هیات داده شود تا پرونده نیز مخدومه اعلام گردرد.

جمالی با اشاره به بررسی پرونده شکایت تعدادی از نمایندگان از قاضی‌پور نماینده ارومیه به دلیل درگیری پیش آمده در حاشیه جلسه علنی مجلس گفت: موسسه ایران و خبرنگار روزنامه ایران از آقای قاضی‌پور شکایت کردند. همچنین نامه شکایتی با امضای ۳۲۰ خبرنگار در همین رابطه به هیات رسید که هیات امروز این شکایت را مورد بررسی قرار داد. قرار شد این نماینده برای توضیحات بیشتر در جلسه بعدی هیات حضور پیدا کند تا تصیمم گیر ی نهایی صورت گیرد.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در جمع بندی گفت: از ۱۶ پرونده مورد بررسی در جلسه امروز هیات ۱۵ پرونده مربوط به اظهارات نمایدگکان سابق و فعلی بوده و البته این بدان معنا نیست که از ۱۵ نماینده شکایت شده چرا که تعدادی از پرونده مربوط به شکایت از یک نماینده  به دلیل اظهارات ۲ یا ۳ مورد خاص است.

جمالی همچنین گفت: ۱۱ پرونده شکایت از دوره نهم به این هیات منتقل شده که برخی از آنها در جلسه امروز مورد رسیدگی قرار گرفت.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…