حضور گل‌محمدی در ماشین‌سازی تکذیب شد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری فارس: داود قاسم‌زاده در مورد دلیل تغییر پست او از مدیر اجرایی به مشاور فنی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی گفت: این تشخیص مدیرعامل بود که من به عنوان مشاور فنی ایشان کار کنم و سیدمحمد علوی هم از پیشکسوتان ماشین‌سازی است که به عنوان مدیر اجرایی انتخاب شد. ضمن اینکه خاکزاد هم سرپرست تیم شد.

وی در مورد اینکه نتیجه نگرفتن تیم باعث این تغییرات شده گفت: نه این تغییرات ربطی به نتایج تیم نداشت مدیرعامل قصد تغییرات در باشگاه را داشت و این کار را انجام داد.

وی در مورد شایعه اولتیماتوم به رسول خطیبی سرمربی ماشین‌سازی گفت: مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای با بازیکنان داشت و به آنها گفت که شما پتانسیل صعود به رده‌های بالای جدول را دارید. او اولتیماتومی به خطیبی نداده است. امیدوارم که در آبادان مقابل نفت نتیجه بگیریم.

قاسم‌زاده در مورد اینکه در صورت باخت به نفت آبادان خطیبی سرمربی می‌ماند یا نه، زیرا شایعه شده که گل‌محمدی سرمربی ماشین‌سازی می‌شود گفت: مدیرعامل باشگاه از خطیبی حمایت کرده است و گفته که ما با خطیبی به لیگ برتر آمده‌ایم و با او هم به کارمان ادامه می‌دهیم. در باشگاه ماشین سازی خبری از حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم نیست و شاید برخی شیطنت می‌کنند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس