Home مجله خبری اقتصادی و بازرگانی حمایت سوئد از ورود ایران به بانک جهانی

حمایت سوئد از ورود ایران به بانک جهانی

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرآنلاین:  مگدانلا آندرسون، وزیر اقتصاد سوئد با تاکید بر اینکه ایران در گذشته بزرگترین بازار تجاری سوئد در خاورمیانه بوده است بر اراده جدی استکهلم برای توسعه روابط با ایران تاکید کرد.

وزیر اقتصاد سوئد در دیدار با علی طیب نیا وزیر اقتصاد کشورمان در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی از نگاه مثبت و سازنده کشورش نسبت به ایران گفت و خاطر نشان کرد: جامعه ایرانی مقیم سوئد بسیار موفق بوده و این موضوع در تغییر مثبت نگاه دولت آن کشور تاثیر داشته است.

مگدانلا آندرسون ایران را بزرگترین شریک تجاری کشورش در گذشته خواند و گفت: ما در حال بازگشایی دفتر تجاری خود در تهران بوده و مصمم هستیم روابط خود با ایران را به سرعت توسعه دهیم.

وزیر اقتصاد سوئد همچنین درباره مبادلات و همکاری های بانکی نیز گفت: همکاران من برای توسعه همکاری های بانکی سفرهایی به تهران داشته اند و ما در حال رایزنی با همکاران خود در اروپا و آمریکا هستیم تا تصویر روشنی برای ادامه همکاری ها داشته و بتوانیم موانع را رفع کنیم.

خانم آندرسون در ادامه حمایت کشورش از عضویت ایران در سازمان توسعه تجارت را با تاکید بر بهره گیری ظرفیت همه ایرانیان برای توسعه کشور گفت: ما، ایرانیان مقیم خارج به ویژه در کشور سوئد را پل ارتباطی مناسبی برای تقویت همکاری های بین المللی می دانیم.

طیب نیا در ادامه گفت : تنوع اقتصاد ایران در منطقه منحصر به فرد است و ما میتوانیم با رویکرد انتقال دانش و فناوری همکاری های موثر و عمیقی داشته باشیم.

وزیر اقتصاد کشورمان افزود: دولت ایران نگاه مثبتی به بسط روابط با کشورهای اروپایی داشته و برای توسعه همه جانبه روابط با سوئد آمادگی دارد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In اقتصادی و بازرگانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…