اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
خانه » مجله خبری » فرهنگی و هنری » حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی شد
حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی شد

حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی شد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این جلسه با حضور داود گنجه‌ای، سیدمحمد میرزمانی (رئیس هیئت مدیره)، تقی ضرابی، هنگامه اخوان، مسعود شعاری، حمیدرضا نوربخش (از اعضای هیئت مدیره)، آذر هاشمی (بازرس) و حمیدرضا عاطفی (مدیراجرایی خانه) در ساختمان فاطمی برگزار شد.

در این جلسه، پس از بررسی برخی موارد از جمله پرداخت حق عضویت اعضا، مسائل و منابع مالی خانه موسیقی و دیگر مسائل مرتبط با خانه موسیقی، درباره انتخاب مدیرعامل جدید خانه موسیقی نیز بحث و تبادل نظر شد.

اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی در ادامه جلسات قبل، به بررسی برنامه‌ها و سوابق کاندیداهای پیشنهادی برای سمت مدیرعاملی پرداختند که در نهایت، هیچ‌کدام از برنامه‌ها و سوابق افراد نتوانست اعتماد اعضای هیئت مدیره را برای قبولی سمت مدیرعاملی خانه موسیقی جلب کند.

سپس اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی با توجه به سوابق و تجربیات نوربخش در زمینه مسائل اجرایی خانه، او را بهترین گزینه موجود در بین کاندیداها شناختند و از او خواستند تا دوباره مسئولیت مدیرعاملی این خانه را قبول کند. در پایان نیز اعضای هیئت مدیره با اکثریت قاطع آرا، حمیدرضا نوربخش را به‌عنوان مدیرعامل جدید خانه موسیقی برگزیدند.

متعاقب انتخاب اعضای هیئت مدیره در تیرماه امسال برای انتخاب مدیرعامل جدید با توجه به امتناع آقای نوربخش برای قبولی این سمت، هیئت مدیره فرصت سه ماهه‌ای را برای بررسی گزینه‌های موجود تعیین کرد و در این مدت، برنامه‌ها و سوابق اجرایی چند نفر از کاندیداها مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت مورد قبول هیئت مدیره قرار نگرفت.

۵۸۲۴۱

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز