Home مجله خبری فرهنگی و هنری حکم پزشک معالج کیارستمی سختگیرانه بود!

حکم پزشک معالج کیارستمی سختگیرانه بود!

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیته بررسی پرونده پزشکی مرحوم کیارستمی، ضمن آنکه کوتاهی‌های صورت گرفته توسط پزشک را دلیل فوت این هنرمند نمی‌داند، معتقد است حکم که قضایی صادر شده برای پزشک معالج سختگیرانه بود.

سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان در مجلس در گفت‌وگو با ما با اشاره به حکم قضایی پزشک معالج مرحوم کیارستمی، گفت: کمیته بررسی پرونده پزشکی مرحوم کیارستمی تنها بخش‌های مرتبط با «عوارض ایجاد شده در ایران» را بررسی کردند و هنوز پرونده پزشکی آن مرحوم در فرانسه به دست کمیته نرسیده است، لذا تا روند پزشکی کامل بررسی نشود نمی‌توان دلیل فوت را تشخیص داد به همین دلیل هنوز نمی‌توان گفت؛ عوارض «عمل جراحی» علت فوت کیارستمی بوده است. نماینده مردم کلیمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوالاتی همچون اینکه چه کسی مجوز خروج از ایران را صادر کرده، چه کسی خروج از ایران را به او توصیه داشته، در فرانسه چه روند درمانی بر این هنرمند گذشته و چه کسی جواز فوت و دفن را صادر کرد و… همچنان بر قوت خود باقی هستند و تا زمانی که پاسخ این سوالات پیدا نشود نمی‌توان به صورت علمی دلیل فوت را مشخص کرد.

عضو کمیته بررسی پرونده پزشکی مرحوم کیارستمی با تاکید بر اینکه پرونده پزشکی کیارستمی در حد عوارض ایجاد شده در ایران بررسی شده است، ادامه داد: حُکم قضایی صادر شده برای دکتر معالج مرحوم کیارستمی به دلیل اشکالاتی است که در روند درمانی (بدون توجه به علت فوت) دیده شده، چراکه معلوم نیست پس از خروج از ایران بر این بیمار چه گذشته است.

این پزشک متخصص جراح عمومی با بیان اینکه هیچ دلیل علمی برای خروج مرحوم کیارستمی وجود ندارد، گفت: به گفته افرادی که با ایشان در تماس بودند، زمان خروج از ایران تمامی عوارض بیماری کنترل و بیماری او در حال بهبودی بوده است. او با تاکید بر اینکه باید بر اساس مستندات علمی اظهارنظر کرد، افزود:

 

کوتاهی‌های صورت گرفته توسط پزشک را اصلا دلیل فوت نمی‌دانم و معتقدم حکم قضایی صادر شده برای پزشک معالج، سختگیرانه بوده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اضافه کرد: کمیته بررسی پرونده پزشکی مرحوم کیارستمی در جلسات خود از پسر ایشان نیز دعوت و سوالاتی نیز از او پرسیده‌اند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…