Home مجله خبری فرهنگی و هنری حیات کتاب به خطر افتاده است!

حیات کتاب به خطر افتاده است!

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

عرصه بر فعالان کتاب و نشر روز به روز تنگ‌تر می‌شود وشاهد درک نشدن ضرورت‌ها هستیم.

حیات کتاب به خطر افتاده است!کامران شرفشاهی، مدیرمسئول انتشارات تجلی مهر در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان به خطر افتادن حیات کتاب به عنوان موثرترین وسیله کسب دانایی گفت: موضوع دردناک در خصوص کتاب، این نکته است که افرادی که باید بیش از سایرین در این زمینه احساس مسئولیت کنند، خود با چنین تهدیدی بیگانه هستند و بالعکس حتی می‌کوشند تا این تهدیدها آسیب بیشتری به این مهم وارد آورد. عوامل متعددی در خصوص به خطر افتادن حیات کتاب وجود دارد که موجب شده است، عرصه روز به روز تنگ تر شود. از یک سو شاهد درک نشدن ضرورت ها هستیم.
وی افزود: در چنین شرایطی نمی توان چندان امیدوار بود که اوضاع رو به بهبودی داشته باشد، حتی حفظ وضع موجود با توجه به اوضاع چند سال اخیر جای امیدواری دارد. 

مدیر مسئول انتشارات تجلی مهر با اشاره به شرایطی که شاهد بدتر شدن اوضاع نشر خواهیم بود، اظهار داشت: تا هنگامی که اوضاع به همین منوال پیش رود و رابطه‌ها بر ضابطه‌ها غلبه کند، بالطبع روز به روز شاهد اتفاق‌های ناگوارتری در عرصه نشر خواهیم بود. دعوت از اشخاصی که زندگی شان با کتاب و فرهنگ پیوند خورده است و دارای اندیشه و ایده های خوبی هستند، می تواند خون تازه‌ای در این  پیکر نحیف و رنج دیده وارد کند. 

انتهای پیام/

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…