خرمگاه: از ابتدای بازی به دنبال برد خواهیم بود

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: محمد خرمگاه دستیار اول علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و سیاه جامگان پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. متن نشست خبری به شرح زیر است:

 

ارزیابی از بازی؟

سیاه جامگان کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و ما به آنها احترام می گذاریم. می دانیم که از این بازی چه می خواهیم و از نظر بدنی و تاکتیکی شرایط بسیار خوبی داریم. می خواهیم مشهد را با کسب سه امتیاز و با دست پر ترک کنیم.

 

غایبان استقلال؟

تنها مصدوم استقلال علی قربانی است و دیگر بازیکنان استقلال برای حضور در این بازی مشکلی ندارند.

 

ادامه روند صعودی استقلال؟

قشنگی فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودن آن است. شرایط بسیار خوبی داریم و روند بسیار خوبی را طی کردیم. از نظر بدنی و تاکتیکی رو به جلو حرکت کردیم و امیدوارم فردا بتوانیم شرایط بهتری را تجربه کنیم.

 

تغییر سیستم در نبود قربانی؟

فردا برای برد وارد زمین خواهیم شد. چیدمان ما در بازی فردا به گونه ای است که از ابتدا به دنبال برد خواهیم بود و این را همه خواهند دید.

 

تعطیلات دوم لیگ به ضرر استقلال است؟

همه تیم ها شرایطی مانند استقلال دارند. مربیان باید تدبیری اتخاذ کنند تا با این وقفه ها کنار بیایند. هر چند با تعطیلات لیگ بازیکنان از شرایط بازی دور می شوند و از نظر ذهنی و روانی بچه ها را اذیت می کند اما هنر کادرفنی تیم ها این است که تیم را برای حضور در بازی ها حفظ کنند.

 

تغییر در خط دفاعی؟

برای ما اسم و نفر اصلا مهم نیست و عملکرد بازیکنان برای ما مهم است. برای انتخاب خط دفاعی بازیکنان زیادی را امتحان کردیم و حالا به شرایط آرمانی رسیده ایم و در تمرینات به دنبال پیدا کردن بهترین گزینه در خط دفاع هستیم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس