خطر غافلگیر شدن بارسلونا برابر هرکول ها

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: هرکولس با ۲۰ بار حضور در سطح اول فوتبال اسپانیا، در رده بندی امتیازی تاریخ لالیگا، جایگاه ۲۶ را در اختیار دارد. این باشگاه در ۲۰ سال گذشته تنها دو بار در فصول ۹۶-۹۷ و نیز ۲۰۱۰-۲۰۱۱ در لالیگا حضور داشته و بلافاصله نیز به دست پایین تر سقوط کرده است.

 

نکته عجیب اینکه در همین دو فصل، هرکولس توانسته در نوکمپ بر بارسلونا غلبه کند.

 

خطر غافلگیر شدن بارسلونا برابر هرکول ها

فصل ۹۶-۹۷، بارسا با هدایت بابی رابسون و حضور رونالدو برزیلی در نوک حمله، ابتدا ۲-۰ پیش افتاد؛ اما در ادامه سه گل دریافت کرد تا هرکولس یک برد تاریخی برابر آبی اناری ها کسب کند. هرکول ها در زمین خود نیز ۲-۱ بارسا را مغلوب کردند. در واقع هرکولس که در آن فصل سقوط کرد، توانست ۶ امتیاز از بارسا بگیرد و همین امتیازات در نهایت باعث شدند تا رئال عنوان قهرمانی را کسب کرده و بارسا با اختلاف دو امتیاز نایب قهرمان شود.

 

خطر غافلگیر شدن بارسلونا برابر هرکول ها

فصل ۲۰۱۰-۲۰۱۱ نیز اتفاق مشابهی رخ داد. تیم باشکوه پپ گواردیولا، در هفته دوم لالیگا در نوکمپ با دو گل نلسون والدز مغلوب هرکولس شد تا یک شگفتی دیگر خلق شود. در ترکیب هرکولس، ترزگه و درنته نیز حضور داشتند؛ البته بارسا در بازی برگشت با گل های مسی و پدرو، ۳-۰ پیروز شد و باخت دور رفت را تلافی کرد.

 

در کوپا دل ری اما بارسا و هرکولس ۴ بار به مصاف هم رفته اند و در همه این بازی ها بارسلونا پیروز شده است.

آخرین بار فصل ۹۵-۹۶ بود که دو تیم در زمین هرکولس بدون گل مساوی کردند و در بازی برگشت بارسا ۴-۱ پیروز شد. آبی اناری ها تا فینال نیز پیش رفتند؛ اما با شکست از اتلتیکو نتوانستند قهرمان شوند.

یک تزلزل دیگر در بازی امشب مقابل هرکولس، شرایط بارسا به فاصله سه روز تا ال کلاسیکو را خراب تر خواهد کرد. بارسلونایی که امشب با ۱۱ غایب برابر هروکولس قرار می گیرد، در دو بازی قبلی خود در لالیگا مساوی کرده و حالا فاصله اش با رئال به ۶ امتیاز افزایش یافته است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس