درسی که کی‌روش از تاریخ گرفت

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری تسنیم: سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در آستانه بازی‌های هفته سوم از دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا، گزارشی در خصوص بازی‌های این هفته نوشت و به ارزیابی سطحی از آنها پرداخت.

«فیفا» درباره بازی ازبکستان- ایران نوشت: در گروه A ازبکستانِ صدرنشین در حالی پذیرای تیم دوم جدولی ایران است که امید دارد با کسب سومین پیروزی متوالی‌، به صدرنشینی‌اش استحکام ببخشد. تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش اما با چهار پیروزی و یک تساوی از ۶ بازی قبلی دو تیم، به لحاظ روحی وضعیت بهتری نسبت به ازبکستان دارد. با این حال دو تیم در چارچوب مسابقات مرحله انتخابی جام جهانی آمار برابری دارند و هر یک در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یه پیروزی یک بر صفر مقابل یکدیگر رسیده‌اند. هر دو تیم دو تعویض طلایی در ترکیب خود دارند که الکساندر گینریخ از ابکستان و رضا قوچان‌نژاد از ایران آماده هستند تا در حین بازی وارد زمین شوند و برای تیم‌های‌شان خودنمایی کنند.

کارلوس کی‌روش که ایران را در دوره قبل به جام جهانی برزیل رساند، در مورد این بازی گفت: تاریخ تیم ملی نشان می‌دهد که با وجود بازیکنان، مربیان و رؤسای (فدراسیون فوتبال) فوق‌العاده، ایران هرگز موفق نشده در دو دوره پیاپی به مرحله پایانی جام جهانی راه پیدا کند. حرفه‌ام، هدفم، مأموریتم و رویایم این است که این موضوع را محقق کنم. اگر از تاریخ درس بگیریم به منظور اینکه غیرممکن را ممکن کنیم، نباید اشتباهات و سوء تفاهم‌های گذشته را تکرار کنیم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس