Home مجله خبری ورزشی در ایران کسی به اندازه «کی روش» نمی فهمد

در ایران کسی به اندازه «کی روش» نمی فهمد

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

کاپ: آنتونیو سیموئز دستیار سابق کارلوس کی روش که اکنون در پرتغال به سر می برد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار کاپ درباره تیم ملی و عملکرد کارلوس کی روش توضیحاتی ارائه کرده است.

متن پرسش و پاسخ را با سیموئز می خوانید:

 

در ایران کسی به اندازه «کی روش» نمی فهمد

چه مدتی است که با کی روش تماس ندارید ؟


کم و بیش تماس دارم اما خیلی زیاد نیست . او کار خودش را دارد و من هم زندگی خودم را . اما خوشحالم که او همچنان با تیم که در اختیار دارد موفق است .

کار او را دنبال می کنید ؟


تقریبا اخباری اگر باشد مطالعه می کنم . خبرهای او خوب است و با ایران موفق بود.

کار او را با ایران چطور ارزیابی می کنید؟

شاهکار … بهتر از این دیگر کسی نمی توانست با ایران نتیجه بگیرد . فوتبال ایران مشکلات زیادی دارد و کار کردن در آنجا سخت است اما کی روش با توجه به این مشکلات که من آنها را لمس کردم فوق العاده بوده است .

چه مشکلاتی هست ؟

کسی که در فوتبال حرفه ای کار کرده باشد ؛ کاردر ایران خیلی سخت و بعضی مواقع غیر ممکن است . ابتدایی ترین ابزار چمن خوب و استادیوم خوب است که ایران آنها را ندارد . بیشتر وقت ما برای مشکلات زمین جمن لطف می شد . این ابتدایی ترین ابزار کار در یک تیم است . برای تیم ملی زمین خوبی در ایران وجود ندارد . لباس ها هم همیشه مشکل بود و مسائل مدیریتی که چندان حرفه ای نیست.اما با همه این مشکلات کی روش با ایران شاهکار کرد. در کشور هایی مثل کره؛ ژاپن؛ قطر؛ امارات و… چنین دغدغه هایی وجود ندارد و ذهن مربی درگیر کارهای تاکتیکی است اما می دانم کی روش چنین دغدغه هایی دارد.در عوض ایران بازیکنان خوبی در سطح آسیا دارد و تعداد بازیکنان بازیکنان خارج ایران هم بالا رفته است که باعث این شده در کیفیت خوب تمرینی قرارگرفته اند.

اینجا بسیاری از تعطیلات زیادی که تیم ملی به لیگ تحمیل می کند ناراحت هستند ؟

بی دلیل ناراحت هستند . راه موفقیت تیم ملی همین کاری است که کی روش انجام می دهد . بازیکنان ایران شرایط تمرینی خوبی ندارند و او باید با کمپ های که می گذارد بازیکنان را به فرم بین المللی برساند . کی روش در بالاترین سطح فوتبال کار کرده است و کاری را بی برنامه انجام نمی دهد . او می داند شرایط تمرینی در ایران با شرایط تمرینی بین المللی فاصله دارد و باید بازیکنان را به شرایط ایده آل برساند.اعتراض ها زیاد است ؟در ایران هیچ کس فوتبال را به خوبی کی روش نمی فهمد… به حرف او گوش کنید و به خواسته هایش تن بدهید چون او بهترین از هر کسی شرایط را می داند . تا به حال با اهداف او فوتبال ایران موفق بوده است . پس حرفی باقی نمی ماند.

لیگ چه می شود ؟


ما همه تمرینات تیم های ایرانی را دیده ایم . لیگ باید ادامه پیدا کند اما کار کی روش برای برگزاری کمپ های مختلف برای تیم ملی ۱۰۰% درست است . نتیجه اش هم به سود فوتبال ایران است . ایران بازیکنان خوبی دارد که روی اصول و فرم کاری قرار بگیرند یکی از بهترین های آسیا هستند.

تیم ملی ایران به جام جهانی می رود؟

همه چیز دست خود ایران است و به نتیجه تیمی نیاز ندارد . اگر شرایط به همین گونه ادامه پیدا کند بله می رود اما در ایران شرایط روز به روز است و باید دید که در آینده چه شرایطی رخ می دهد.کی روش کارش را بلد است و به همین دلیل است ایران اکنون بهترین تیم آسیاست . کی روش برای فوتبال ایران بزرگ ترین نعمت است و باید قدر او را دانست . او واقعا یک مربی در سطح اول جهانی است . حق او کار در بهترین تیم های دنیاست .

به ایران نمی آیید ؟


نه،فعلا برنامه ای ندارم.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…