دستبرد دزدان نقابدار به بانکی در «فرمانیه»

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه ایران: دو مرد نقابدار و مسلح با ورود به بانک کارآفرین در خیابان «فرمانیه» تهران ۲ میلیون تومان به سرقت برده و فرار کردند.

 مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی با تأیید این سرقت مسلحانه اعلام کرد: ساعت یازده و بیست دقیقه پیش از ظهر پنجشنبه، دو سارق نقابدار با ورود به شعبه بانک و تهدید کارمندان بانک، مبلغ ۲ میلیون تومان پول نقد را از روی پیشخوان بانک به سرقت بردند و پس از شلیک بی‌هدف چند تیر هوایی با یک موتورسیکلت فرار کردند. به دنبال این سرقت تحقیقات پلیسی برای دستگیری دزدان ناشناس آغاز شده است.

این در حالی است که چندی قبل نیز شعبه بانکی در تجریش هدف سرقت قرار گرفت.
در این سرقت، فردی با صورت پوشیده، پس از ورود به داخل شعبه بانک و در حالی که اسلحه کمری به دست داشت، ۱۶ میلیون تومان سرقت کرد و به سرعت از داخل بانک متواری شد.

چندی بعد نیز سرقت مسلحانه دیگری از بانکی در بلوار شهید اندرزگو صورت گرفت. با حضور کارآگاهان در محل سرقت و پس از بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته بانک، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که این سرقت نیز همانند سرقت شعبه بانک تجریش توسط یک نفر انجام شده اما این بار سارق مسلح با شلیک چند تیر هوایی بیش از ۶۰ میلیون تومان سرقت کرد و به سرعت متواری شده است.

در حال حاضر تحقیق درباره سرقت‌های مسلحانه از بانک‌های پایتخت و احتمال ارتباط میان آنها ادامه دارد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس