Home مجله خبری ورزشی دست باز کی روش برای تغییر مهاجم

دست باز کی روش برای تغییر مهاجم

0 second read
0
0
3

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: انتخاب تنها بازیکن تیم ملی در خط حمله یکی از دردسرهای کی روش در آستانه دیدار حساس برابر کره جنوبی است. رضا قوچان نژاد در دیدار برابر ازبکستان انتظارات را در خط حمله تیم ملی برآورده نکرد و سردار آزمون نیز نشان داد که از روزهای اوج خود فاصله زیادی دارد تا دو انتخاب اول کی روش برای خط حمله تیم ملی با تردید های زیاد دیدار برابر ازبکستان را به پایان برسانند.

 

مهدی طارمی گزینه اول کی روش برای حضور در ترکیب اولیه تیم ملی است. مهاجم جوان پرسپولیس در بازی های قبلی در پست بال کناری برای تیم ملی به میدان رفت و اگر کی روش تصمیم به تغییر در آرایش خط حمله تیم خود داشته باشد، طارمی مرد مورد اعتماد او برای حضور در این منطقه از زمین است. کریم انصاری فرد نیز دیگر مهاجمی است که سرمربی تیم ملی در فهرست بازیکنان خود برای این بازی در اختیار دارد. مهاجم موفق شاغل در لیگ یونان در هفته های اخیر روزهای خوبی را در تیم خود سپری کرده و از آمادگی کامل برای حضور در ترکیب اولیه تیم ملی برخوردار است تا کی روش نگرانی بابت مهره های تاثیر گذار در این منطقه از زمین نداشته باشد تا احتمال تغییر در خط حمله با وجود این بازیکنان آماده به مراتب بیشتر از گذشته باشد.

 

سرمربی تیم ملی اگر قصد داشته باشد تا از دو مهاجم اصلی خود در این بازی استفاده نکند، دو گزینه مناسب و با تجربه را در اختیار دارد تا با دست باز انتخاب مهم خود در خط حمله را انجام دهد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…