دودانگه: فعلا تمام تمرکزم در بزرگسالان است

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری فارس: مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: فعلا در حال حاضر تمام تمرکزم در این رده سنی و مسئولیتی است که به من سپرده شده است.

علی اکبر دودانگه درباره شرایط آزادکاران در اردوی تیم ملی گفت: اولین اردوی تیم آزاد بعد از المپیک برای حضور در مسابقات جهانی اوزان غیرالمپیکی که برای نخستین بار قرار است توسط اتحادیه جهانی برگزار شود در حال برگزاری است و خوشبختانه آزادکاران در شرایط خوبی هستند که اوایل آبان ماه با برگزاری انتخابی ترکیب تیم نهایی خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال جاری میزبان جام جهانی خواهیم بود سایر نفرات نیز از اردوی بعد اضافه خواهد شد تا به ارزیابی مناسبی از شرایط آمادگی نفرات خود برسیم و هر چه زودتر کار را آغاز کنیم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سوال که آیا در تیم بزرگسالان خواهد ماند یا امکان دارد با توجه به شنیده ها به عنوان سرمربی تیم جوانان به این رده سنی برود تصریح کرد: در ۱۰ – ۱۲ سال گذشته بیشترین زمان و انرژی را در رده های سنی نوجوانان و جوانان گذاشتم و هر کاری که می بایست در این رده ها انجام دادم.

دودانگه افزود: در حال حاضر هم با تشخیص شورای فنی در این رده مشغول به هستم و هر کجا که باشم در خدمت کشتی خواهم بود. تابع نظر شورای فنی هستم و هر جایی که به من نیاز باشد انجام وظیفه خواهم کرد. فعلا در حال حاضر تمام تمرکزم در این رده سنی و مسئولیتی است که به من سپرده شده است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس