دونگ ون: ایران در هر بازی می‌خواهد برنده باشد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری تسنیم: یی دونگ ون، مدافع ۲۵ ساله تیم ملی کره جنوبی در خصوص بازی روز سه‌شنبه هفته جاری برابر ایران گفت: ایرانی‌ها در هر بازی می‌خواهند برنده باشند و از سویی تمام بازیکنان کره جنوبی  هم به دنبال همین نتیجه در بازی روز سه شنبه هستند. من با همه توانم به میدان می‌روم تا تیمم را در هدفی که دارد کمک کنم.

وی اظهار داشت: دوست دارم پس از پایان بازی برابر ایران خاطرات خوبی داشته باشم و به همین خاطر برای پیروزی و کسب سه امتیاز در تهران مصصم هستیم. با وجود خستگی بازی با قطر و سفر طولانی به تهران مراقب هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن در بازی برابر ایران به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم.

مدافع تیم ملی کره‌جنوبی با اشاره به کیفیت بهتر تیمش نسبت به ایران گفت: آنها تیم خوبی هستند، اما ما در بسیاری از موارد عملکرد بهتری داریم و فکر می‌کنم بازی خوبی را در ورزشگاه آزادی انجام دهیم.

دونگ ون ضمن تمجید از انسجام خط دفاعی تیم ملی ایران تصریح کرد: به این فکر می‌کنم که آیا می‌توانیم با اعتماد به نفس کامل این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم. ایران گل‌های کمی در سه بازی اخیر به ثمر رساند، اما کره جنوبی ۶ گل در دو بازی وارد دروازه حریفان خود کرده است.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس