Home مجله خبری فرهنگی و هنری دیدگاه یک عضو سابق شورای پروانه نمایش درباره «فروشنده»: فرهادی شخصیت متجاوز را زجرکش می‌کند

دیدگاه یک عضو سابق شورای پروانه نمایش درباره «فروشنده»: فرهادی شخصیت متجاوز را زجرکش می‌کند

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :دیدگاه یک عضو سابق شورای پروانه نمایش درباره «فروشنده»: فرهادی شخصیت متجاوز را زجرکش می‌کند


فرهنگ > سینما – محمدحسین لطیفی عضو سابق شورای پروانه نمایش در یک گفت‌و‌گو، با تاکید براینکه به هیچ عنوان برخورد شخصیت مرد «فروشنده» مصداق بی‌غیرتی نیست یادآور شد فرهادی شخصیت متجاوز را زجرکش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، لطیفی در سال‌های قبل یکی از اعضای شورای پروانه نمایش بود که در ماه‌های اخیر بعد از تغییراتی در این شورا، از عضویت در آن خارج شد.

این کارگردان سینمای ایران به تازگی گفت‌و گویی مفصل با «مهر» انجام داده و در بخشی از این گفت‌وگو به فیلم فرهادی و انتقادهایی که گروهی به «فروشنده» وارد می‌کنند اشاره کرده است. در بخشی از سخنان لطیفی آمده است: «اخیرا به «فروشنده» انگ بی‌غیرتی زده‌اند. هر طور هم که فکر کنید می بینید که نمی شود چنین انگی را زد. «فروشنده» فیلم شرافتمندی است که نمی توان درباره آن این طور صحبت کرد. به اعتقاد من این فیلم به حق جایزه فیلمنامه کن را دریافت کرد. چه عقده ای در ما وجود دارد که صاحبان این فیلم را اذیت می کنیم؟ کاری که اصغر فرهادی با شخصیت متجاوز در «فروشنده» کرد به گونه ای بود که باعث می شد آن شخص زجرکش شود.»

۵۸۵۸

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…