Home مجله خبری ورزشی رئال مادرید با ۱۳ گل صعود کرد

رئال مادرید با ۱۳ گل صعود کرد

7 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

وبسایت نود: دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه خانگی حریف دسته سومی، کولتورال لئونسا با حساب ۷-۱ به سود مادریدی ها پایان یافت و حالا در سانتیاگو برنابئو نیز شاگردان زیدان در آستانه ال کلاسیکوی حساس فصل با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره به مصاف حریف خود رفتند و با حساب ۶-۱ به پیروزی رسیدند تا در مجموع با حساب ۱۳-۲ صعود کنند.

 دقیقه’۱ (۱-۰)(ماریانو دیاز): خیلی زود و روی اشتباه مدافع حریف، آسنسیو پشت محوطه توپ را تصاحب کرد و با پاس عرضی خود، ماریانو را مقابل دروازه صاحب توپ کرد تا این بازیکن با یک بغل پای دقیق دروازه را باز کند.

صعود بی دردسر رئال در آستانه ال کلاسیکو

 دقیقه ‘۲۳ (۲-۰)(خامس رودریگز): دنی کارواخال از سمت راست توپ را به روی دروازه ارسال کرد تا هافبک کلمبیایی با یک ضربه سر دروازه لئونسا را برای دومین بار باز کند.

 دقیقه ‘۴۲ (۳-۰)(ماریانو دیاز): کارواخال این بار با پاس پشت دفاع مورب عالی خود ماریانو را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این مهاجم جوان پس از کنترل توپ با سینه، با شوتی محکم توپ را به زیر طاق دروازه برساند.

صعود بی دردسر رئال در آستانه ال کلاسیکو

دقیقه ‘۴۵ (۳-۱)(یرای گونزالس): رئال مادرید حتی مقابل حریف دسته سومی هم در بسته نگه داشتن دروازه خود ناکام ماند؛ شوت سرکش و محکم گونزالس از پشت محوطه با وجود دخالت کاسیا، به گوشه دروازه راه یافت.

 دقیقه ‘۶۳ (۴-۱)(انزو زیدان): پای پسر زیدان هم به گلزنی باز شد؛ او که در آغاز نیمه دوم به جای ایسکو وارد میدان شده بود، در پی همکاری تیمی خوب، روی پاس ماریانو از پشت محوطه با ضربه ای زمینی و خلاف جهت حرکت، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

دقیقه ‘۸۷ (۵-۱)(ماریانو دیاز):

 دقیقه ‘۹۰ (۶-۱)(OG): گل باران حریف در برنابئو تمامی ندارد؛

در نهایت رئال مادرید با کسب پیروزی راحت و بی دردسر که با هت‌تریک ماریانو دیاز هم همراه بود، راهی دور بعد شد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…