رایان: دیگر از ترامپ حمایت نمی‌کنم - ای پاتوق
: مسیر شما
فرهنگی و هنری رایان: دیگر از ترامپ حمایت نمی‌کنم

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری فارس: در ادامه مخالفت‌های داخلی جمهوریخواهان با دونالد ترامپ به ویژه پس از انتشار ویدئوی اظهارات رکیک او درباره زنان، عضو ارشد جمهوریخواه کنگره آمریکا به هم حزبی‌هایش در این باره توصیه‌ای کرده است.

رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا که ارشدترین فرد منتخب این حزب هست، به همکاران هم حزبی خود در کنگره گفته که دیگر از دونالد ترامپ دفاع نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، «پاول رایان» در یک گفتگوی ویدئو کنفرانسی به همکاران خود گفته که او »در ۳۰ روز آینده از ترامپ دفاع نخواهد کرد و برای او مبارزه انتخاباتی نخواهد کرد».

وی همچنین از اعضای جمهوریخواه کنگره خواسته بر روی حفظ اکثریت این حزب در قوه قانونگذاری و پیروزی در انتخابات میان دوره‌ای تمرکز کنند.

سخنگوی رایان هم تاکید کرده که رئیس مجلس نمایندگان آمریکا «یک ماه آینده را کاملا بر روی حفظ اکثریت در کنگره صرف خواهد کرد».

البته برخی منابع خبری از گفتگوی او با همکارانش درباره شکست ترامپ از کلینتون خبر دادند.

این منابع تاکید کردند که رایان به همکارانش گفته که او «تمام انرژی خود را صرف اطمینان از این موضوع خواهد کرد که هیلاری کلینتون با یک کنگره تحت کنترل دموکرات‌ها به چک سفید امضا دست نیابد».

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به قانونگذاران جمهوریخواه گفته که «شما باید آنچه را که در ناحیه و منطقه شما به نفعتان است، انجام دهید».

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ای پاتوق |