Home مجله خبری ورزشی رضایت سیمئونه از عملکرد شاگردانش

رضایت سیمئونه از عملکرد شاگردانش

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری ایسنا: اتلتیکومادرید چهارشنبه شب در نخستین بازی اش در کوپا دل ری به راحتی گیخوئلو را شکست داد. تیم مادریدی ۶ بر صفر برابر میزبانش پیروز شد. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: عملکرد تیم در این بازی اهمیت زیادی داشت. بازیکنان به خوبی وظایف خود را انجام دادند. در نیمه نخست حریف توپ را در اختیار داشت و به خوبی بازی کرد. پس از پنالتی از فضاهای ایجاد شده بهره بردیم.

سرمربی اتلتیکومادرید درباره جو ورزشگاه المانتیکو اظهار کرد: در دوران بازیگری ام در این ورزشگاه حضور داشتم. تماشاگران خیلی به بازیکنان نزدیک هستند. دیدار دیشب بازی خوبی بود. مردم برای تماشای بازی به ورزشگاه آمده بودند و پیروزی خوبی برای ما به حساب می آمد.

 سیمئونه در مورد عملکرد بازیکنان تیمش گفت: برای نخستین بار بود که نیکلاس گایتان توانست در پست خود(هافبک چپ) بازی کند. در این پست کوکه و یانیک کاراسکو را در اختیار داریم. به همین خاطر گایتان رقابت سخت و زیبایی با آن ها دارد. در بازی دیشب هوش سرعت و بازی خوبش را نشان داد. امیدوارم در آینده نیز این چنین بازی کند و زمانی که فرصت بازی پیدا کرد بتواند به خوبی از آن استفاده کند.

سرمربی آرژانتینی در پایان اظهار کرد: عملکرد آنخل کورئا خیلی خوب بود. هر روز بهتر می شود. توانست گلزنی کند و باید به او فرصت بازی داد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…