Home مجله خبری فرهنگی و هنری رضا کیانیان بازیگر نمایش «دشت آرای» شد

رضا کیانیان بازیگر نمایش «دشت آرای» شد

0 second read
0
0
1

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه بانی فیلم:  ۱۱ مهر دو اجرای نمایش «درباره تصویرت از من تجدید نظر کن» به کارگردانی آروند دشت آرای میزبان هنرمندان و چهره هایی همچون رضا کیانیان بود که او در میانه های اجرا نیز در لحظاتی در این اجرا بازی کرد و پس از اتمام نمایش نیز درباره آن گفت:«با تماشای این نمایش در یک تجربه جدید قرار گرفتم که برایم بسیار جالب بود. هم خوشحال شدم، هم ناراحت شدم، هم سوال برایم ایجاد شد، هم تعلیق را تجربه کردم و… با این ویژگی ها می توان گفت این نمایش، یک نمایش کامل بود.»

 

کیانیان برای یک اجرا بازیگر «درباره تصویرت از من تجدید نظر کن» شد

گروه بازیگران این نمایش بینافرهنگی متشکل از آروند دشت آرای از ایران، مارین ون هولک از هلند، آروشا بیگی از ایران، مالته شولتز از آلمان، دیبا خاتمی از ایران، میخائیل بلوس از هلند، استوار تدنیسون از انگلستان و آزاده میرزایی از ایران هستند.

 

کیانیان برای یک اجرا بازیگر «درباره تصویرت از من تجدید نظر کن» شد

«درباره تصویرت از من تجدید نظر کن» پروژه پژوهشی – اجرایی است که در قالب یک کمپین از سال ٩٢ آغاز شده و تاکنون نمونه هایی از آن در کشورهایی نظیر هلند روی صحنه رفته و بناست تا ۳ سال دیگر نیز اجراهای مختلفی در نقاط مختلف دنیا داشته باشد.

 

کیانیان برای یک اجرا بازیگر «درباره تصویرت از من تجدید نظر کن» شد 

در این اجرا چهره هایی نظیر: ابراهیم اصغرزاده، هادی خانیکی، فرزانه طاهری، مینو مرتاضی، حافظ موسوی، فریدون مجلسی، احسان شریعتی، شیوا دولت آبادی، محمود حسینی زاد، لیلی فرهادپور، مرضیه وفامهر، شهاب طباطبایی، پوریا عالمی، احمدرضا دالوند، جواد طوسی، ناصر صفاریان، ژاله صامتی، هانا کامکار، رضا سرور، حافظ آهی، مونا زندی حقیقی، شبنم فرشادجو، میترا الیاتی، اسدالله امرایی، آیدا عمیدی، بهاره رضایی، محمود دلخواه، خسرو نقیبی و… حضور داشتند. این اجرا فقط تا پایان هفته روی صحنه می رود و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In فرهنگی و هنری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…