Home مجله خبری حوادث زورگیری ۳ جوان برای تهیه بنزین

زورگیری ۳ جوان برای تهیه بنزین

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

روزنامه ایران: سه پسر جوان که برای تفریح به شمال رفته بودند، در راه وقتی متوجه شدند بنزین خودروی‌شان تمام شده و پولی هم در بساط ندارند، تصمیم به زورگیری از مسافر میانسالی گرفتند.

جوان راننده که همراه با دوستانش از سفر یک‌هفته‌ای‌شان به تهران بر‌می‌گشتند، زمانی که چشمش به عقربه بنزین خودروی پژو افتاد، شوکه شد. درجه بنزین حکایت از آن داشت که تا لحظاتی دیگر خودروشان بنزین تمام می‌کند، این در حالی بود که هرچه پول داشتند در این سفر خرج کرده بودند. از طرفی کارت‌های عابربانک‌شان را در ویلا جا گذاشته بودند و رویی نداشتند که با خانواده‌شان تماس بگیرند و درخواست پول کنند.پسران جوان که وضع مالی خوبی داشتند برای رسیدن به خانه‌های‌شان تصمیم گرفتند به‌هر‌ترتیب که شده پول بنزین را فراهم کنند.

به همین خاطر مرد میانسالی را که در کنار جاده به انتظار رسیدن یک خودرو ایستاده بود سوار کردند و بعد از طی مسافتی با تغییر مسیر او را به محل خلوتی کشاندند. سرنشینان پژو که تنها پول‌های مرد میانسال را می‌خواستند، با تهدید او را وادار کردند ۵۰ هزار تومان پولی که با خود دارد را به آنها بدهد. بعد از آن مرد میانسال را در کنار خیابان رها کردند و به امید رسیدن به پمپ بنزین به راه افتادند.

همزمان مرد میانسال هم خودش را به مأموران گشت پلیس رساند و ماجرای زورگیری پژوسواران را تعریف کرد. بلافاصله مأموران وارد عمل شدند و با توجه به مشخصاتی که این مرد در اختیارشان گذاشته بود، ساعتی بعد خودروی پژو را شناسایی کردند اما با دستور ایست مأموران، سرنشینان خودرو تصمیم به فرار گرفتند تا اینکه در جریان یک تعقیب و گریز دستگیر شدند.سه سرنشین خودرو پس از دستگیری به دادسرای تهران فرستاده شدند و در بازجویی گفتند که سرقت را تنها به خاطر تهیه بنزین انجام داده‌اند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…