زیدان در مسیر رسیدن به رکورد آنچلوتی و انریکه

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

ورزش سه: رئال از زمانیکه زیدان را به عنوان مربی در اختیار گرفته، تنها دو شکست را تجربه کرده و در ۲۲ بازی متوالی اخیر نیز باخت نداشته است.

 

زیدان از ژانویه گذشته روی نیمکت رئال حضور دارد و کهکشانی ها تا به امروز تنها به اتلتیکو و ولفسبورگ باخته اند.

پس از شکست رئال در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در زمین ولفسبورگ (۲-۰)، این تیم دیگر شکستی در بازی های رسمی تجربه نکرده است. روند ۲۲ بازی بدون باخت رئال با زیدان، تا به امروز ادامه داشته و احتمالا فردا پس از اتمام بازی با لژیا ورشو به ۲۳ خواهد رسید.
 
در ۲۲ بازی گذشته، رئال ۵۵ گل زده (متوسط ۲٫۵ گل در هر بازی) و ۱۹ گل نیز دریافت کرده است (۰٫۸ گل در هر بازی). ۱۷ بازیکن مختلف نیز برای رئال در این مقطع گلزنی کرده اند که رونالدو با ۱۳ و بیل و بنزما نیز با ۶ گل زده، در راس دیگر بازیکنان قرار دارند.

رکورد بی شکستی رئال به زمان لئو بین هاکر هلندی بر می گردد. کهکشانی ها بین سال های ۱۹۸۸ تا ۱۹۸۹ در ۳۴ بازی هیچ باختی را تجربه نکردند. آنچلوتی در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵، تنها سه بازی با رسیدن به این رکورد فاصله داشت؛ اما تیم او با شکست از بیلبائو در این امر ناکام ماند.

در فوتبال اسپانیا رکورد بی شکستی در اختیار لوئیس انریکه است. او توانست بارسلونا را در ۳۹ بازی متوالی بدون باخت نگاه دارد؛ اما ۲ آوریل گذشته، رئال با برتری ۲-۱ بر آبی اناری ها در نوکمپ اجازه نداد تا روند بی شکستی های بارسای انریکه ادامه داشته باشد.

همچنین در فوتبال اروپا رکورد در اختیار یوونتوس آنتونیو کونته است که فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲، در ۴۳ بازی متوالی بی شکست مانده بود.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس