سارق مسلحی که سیم برق می‌دزدید

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی رودبار جنوب از دستگیری یک سارق مسلح سیم های برق در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ نادعلی قزلباش در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه سیم برق در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به شیوه و شگرد متهمان و مسلحانه بودن سرقت ها، پرونده به پلیس امنیت عمومی واگذار و پیگیری موضوع به صورت بی وقفه و شبانه روزی ادامه یافت.

وی بیان داشت: در پی پایش اطلاعات و اخبار و مدت ها کار اطلاعاتی که با هدف مبارزه با سرقت و افزایش امنیت در سطح شهرستان انجام گرفت، در نهایت ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان سارق مسلح را شناسایی کرده و از محل اختفا و تردد وی مطلع شدند.

سرهنگ قزلباش گفت: ماموران در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه، وی را در یکی از روستاهای توابع شهرستان دستگیر و از مخفیگاه وی یک قبضه اسلحه ممنوعه و مقادیری فشنگ جنگی، مقادیر قابل توجهی سیم برق سرقتی و همچنین مقادیری مواد مخدر صنعتی از قبیل مرفین، هروئین و شیشه کشف و برای بررسی بیشتر به مقر پلیس منتقل کردند.

فرمانده انتظامی رودبارجنوب با اشاره به اینکه متهم دارای سوابق کیفری است، تصریح کرد: این متهم در تحقیقات فنی پلیسی به چندین فقره سرقت مسلحانه سیم برق در قسمتهای مختلف شهرستان اعتراف کرد.

قزلباش در پایان از عموم مردم خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و برهم‌زنندگان نظم و امنیت در جامعه را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و یا نزدیکترین یگان انتظامی به پلیس اطلاع دهند.

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس