ساعت ورود تیم ملی به ورزشگاه مشخص شد

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری تسنیم: در حالی که دیدار ایران و کره‌جنوبی در هفته چهارم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه A منطقه آسیا از ساعت ۱۸:۱۵ امروز (سه‌شنبه) آغاز می‌شود، هواداران چهار ساعت زودتر و از ساعت ۱۴:۱۵ وارد ورزشگاه شدند.

*برخی از مسئولانی که ورزشگاه را برای این بازی آماده می‌کردند، همچنان مشغول کار هستند و بنر «این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است» کنار بنر مخصوص بازی‌ها نصب شد.

*پرچم‌های سیاه دور تا دور ورزشگاه به مناسبت عزای سرور و سالار شهیدان نصب شده و تنها پرچم‌هایی که با آنها تفاوت دارد، پرچم ایران در کنار پرچم فیفا، بازی جوانمردانه و پرچم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است که در قسمت شرقی ورزشگاه نصب شده است.

*علاوه بر پرچم‌های بزرگ «یا اباعبدالله الحسین» و «یا ابوالفضل العباس» که قرار است امروز توسط هواداران به اهتزاز در بیاید، بزرگ‌ترین پرچم جهان هم که منقش به پرچم جمهوری اسلامی است (۲۱۰۰ متر)، امروز در ورزشگاه رونمایی خواهد شد. این پرچم به دلیل بزرگی بسیار زیاد، با وانت حمل می‌شد.

*تیم ملی امروز کمی زودتر به ورزشگاه می‌آید. اتوبوس تیم کشورمان ساعت ۱۶ از هتل آزادی به سمت ورزشگاه حرکت می‌کند و ساعت ۱۶:۳۰ به ورزشگاه خواهد رسید تا ملی‌پوشان با جو ورزشگاه بیشتر آشنا شوند و در شرایط بازی قرار بگیرند.

*از بلندگوهای ورزشگاه مداحی حضرت اباعبدالله حسین (ع) پخش می‌شود.

ساعت ورود تیم ملی به ورزشگاه مشخص شد
ساعت ورود تیم ملی به ورزشگاه مشخص شد
ساعت ورود تیم ملی به ورزشگاه مشخص شد

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس