Home مجله خبری ورزشی سایه وهم و خیال بر کشتی فرنگی ایران

سایه وهم و خیال بر کشتی فرنگی ایران

0 second read
0
0
2

به گزارش وب سایت ای پاتوق :

خبرگزاری مهر: شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی بعد از ناکامی محمد بنا و همکارانش در المپیک ریو و همچنین لزوم ایجاد تعامل و همکاری بیشتر رده نوجوانان و جوانان با بزرگسالان، تصمیم گرفت دست به تغییرات مهم و بزرگی بزند. در این راستا علی اشکانی با سیاست جوانگرایی و سازندگی در عرصه مربیگری، جایگزین محمد بنا شد و حمید باوفا هم به عنوان سرمربی، جای رضا سیم‌خواه را در تیم جوانان گرفت.

اما آنچه بیش از هرچیز در روند تغییرات کشتی فرنگی مورد توجه اهالی کشتی قرار گرفت، انتخاب همکاران علی اشکانی در تیم ملی بزرگسالان بود که در نهایت از بین گزینه های مختلف، مهرزاد اسفندیاری فر و فرهاد اسماعیل نژاد تا رقابتهای جهانی مجارستان به عنوان مربیان این تیم معرفی و در کنار اردونشینان مشغول به فعالیت شدند.

از سویی دیگر اعضای شورای فنی به نشان احترام و استفاده از نیروهای جوان در عرصه مربیگری، اعلام کردند ممکن است از برخی چهره‌های قهرمان و ملی‌پوش قدیمی و باتجربه هم در کادر فنی استفاده شود. همین وعده شفاهی و غیر رسمی باعث شد چند نفر از مربیان جوان کادر قبلی و ملی‌پوشان ناکام المپیک ریو، بطور خودجوش وارد این بحث شوند و خودشان را جزو همان گزینه‌های شورای فنی معرفی کنند.

این اتفاق ما را یاد همان مثال معروف می‌اندازد که فردی به هنگام رد شدن از خیابان به چهره‌های معروف و بزرگی برخورد که درمیان استقبال پرشور مردم به داخل مجلسی راهنمایی می شدند. سپس آن فرد عادی و متوهم بی‌اختیار خود را در میان جمع بزرگان انداخت و خطاب به مردم فریاد زد ما را کجا می‌برید؟

حکایت انتخاب مربیان آتی کادر فنی کشتی فرنگی نیز شبیه همین حکایت شده و برخی از مربیان و ملی‌پوشان ناکام المپیک که به هیچوجه جزو گزینه‌های شورای فنی نیستند، طی روزهای اخیر مشغول به رد یا قبول پیشنهادات غیرواقعی هستند. حتی برخی از آنان گام را فراتر گذاشته و در توجیه رد پیشنهاد واهی مربیگری تیم ملی به مسایلی همچون، «نیاز به استراحت»، «رسیدگی به امور شخصی»، «ادامه تحصیل» و از همه جالب تر«زمان بیشتر برای بررسی دقیق پیشنهاد» اشاره کرده‌اند!

آنچه مسلم است اعضای شورای فنی کشتی فرنگی، برنامه‌های خاصی برای انتخاب همکاران علی اشکانی و حمید باوفا در تیم بزرگسالان و جوانان دارند که هنوز جزئیات این مسایل بطور رسمی اعلام نشده، اما برخی از چهره‌ها با اعتماد به نفسی عجیب یا مشغول ارسال کارت تبریک برای خودشان هستند و یا همچنان این پیشنهادات واهی را سبک، سنگین می‌کنند!

گردآوری شده توسط : وب سایت ای پاتوق

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی

عکس لیلا اوتادی در تبلیغات برند لامبورگینی مد و تبلیغات لیلا اوتادی لیلا اوتادی بازیگر سرش…